Річний звіт

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Прозорість та доброчесність політичного процесу неминуче наближає до зменшення політично мотивованих бюджетних рішень. На цьому шляху ми розробили та апробували методику моніторингу, оцінки та попередження політичної корупції на рівні виборчих округів, методологію Індексу прозорості, участі та доброчесності соціально-економічної та бюджетної політики, що була застосована у 17 містах України, здійснювали експертно-аналітичного супроводу ініціатив громадян та партнерств, надавали пропозиції до нормативно-правових актів. Ми переконанні, що наша діяльність у минулому році наблизила українців до утвердження принципів та цінностей відкритого суспільства.