Розслідування

Відео

Іван Сікора про проблему незаконних забудов в Києві для «Київського рингу з Реною Назаровою»

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора для «Київського ринг у з Реною Назаровою» про проблему незаконних забудов у столиці. Іван Сікора неодноразово стверджував, що реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Під терміном «Корупційні справи» мається на увазі корупційні ризики (ознаки корупційних правопорушень) або факти корупційних правопорушень, що були виявленні контролюючими, правоохоронними та судовими органами, а також громадськістю (громадськими активістами та журналістами). Перелік «Корупційних справ» формується на основі відкритої та публічної інформації. Інформація у розділі «Розслідування корупційних справ» не містить тверджень про порушення особами норм чинного законодавства та є оціночними судженнями Фундації «Відкрите суспільство».
Рівень:
Регіон:
Застосована “схема”: 
“Схему” не помітили:Розділ на стадії наповнення. Вибачте за тимчасові незручності.

КОНКУРС

журналістських матеріалів, які висвітлюють тематику конфлікту інтересів в діяльності публічних посадовців 
центральних і місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування

Конфлікт інтересів у публічних посадовців у фокусі розслідування журналістів та громадських активістів


Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводить Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів, які висвітлюють тематику конфлікту інтересів в діяльності публічних посадовців центральних і місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування.

Довідка:Конфлікт інтересів на державній службі виникає внаслідок існування можливостей для зловживання владою завдяки домінуванню особистого інтересу над суспільним.  Конфлікт між інтересами державного посадовця як приватної особи-громадянина та  його  обов’язком  як  державної  посадової  особи  впливає  або  може  впливати  на  безсторонність  та  об’єктивність  виконання  ним  службових  обов’язків.

Під  особистим  інтересом  державного службовця маються на увазі будь-які переваги для

нього, його сім’ї, близьких  родичів,  друзів  або  особи  чи  організації,  з  якими  він мав  бізнесові  чи політичні стосунки.

Урегулювання конфлікту інтересів — це найважливіша складова політичного, адміністративного та правового контексту державного управління країни та антикорупційної політики держави. 

Під терміном «публічні посадовці» маються на увазі «особи, що виконують публічні функції»,  «особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

З метою підвищення інтересу до розслідувальної журналістики та висвітлення теми конфлікту інтересів у публічному секторі  у засобах масової інформації  Фундація «Відкрите суспільство» проводиться Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів, які висвітлюють тематику конфлікту інтересів в центральних і регіональних (місцевих) органах державної влади та місцевого самоврядування. Такий конкурс проводиться вперше, і має на меті привернути увагу журналістської спільноти, суспільства та органів влади до природи та масштабів проблеми конфлікту інтересів у публічному секторі в Україні.

На конкурс приймаються газетні публікації, радіо та телевізійні матеріали,  інтернет-публікації, які вийшли в центральних та регіональних ЗМІ за період від 15.06.2013 до 15.06.2014.

За підсумками конкурсу будуть присуджені три премії:

  • за 1-ше місце – 5000 грн.
  • за 2-ге місце – 1000 грн.
  • за 3-тє місце – 500 грн.

Розмір заохочувальних премій буде визначено додатково.

Роботи будуть оцінюватись журі до якого увійдуть представники ГО «Фундація «Відкрите суспільство» та авторитетні експерти та журналісти, які займаються антикорупційною тематикою.
Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі, будь ласка, ознайомтесь з Положенням Конкурсу та заповніть Заявку на участь, надіславши її (з позначкою «РЕЄЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ МАТЕРІАЛІВ») на поштову адресу:   вул. Братська 6 оф. 402 Київ, 04070, електронну адресу: info@osf.org.ua

Заявка на участь у конкурсі.

Додаткові запитання ви можете поставити за номером 044-425-7709 або за електронною адресою: info@osf.org.ua

Термін прийому заявок на конкурс – до 15 червня 2014 року.

Результати конкурсу будуть оголошені – до 01 липня 2014 року.

Документи до конкурсу (для завантаження)

Форма-бланк для заповнення: