Антикорупційна політика

Відео

Іван Сікора про проблему незаконних забудов в Києві для «Київського рингу з Реною Назаровою»

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора для «Київського ринг у з Реною Назаровою» про проблему незаконних забудов у столиці. Іван Сікора неодноразово стверджував, що реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Депутатські слухання щодо Генплану Києва 2025 стали спробою легалізації земельних махінацій

28.08.2015

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на ризики, висловлені у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р., що вже підтримане депутатами міської ради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.

Іван Сікора: «Ми пропонуємо відмовитися від намагань легалізувати земельні махінації та порушення чинного Генплану Києва до 2020 року  та пропонуємо конкретні заходи, спрямовані на пошук виходу із конфліктних ситуації пов’язаних із сотнями незаконних будівництва в столиці»

Іван Сікора зазначив необхідність відмови від спроб легалізації земельних махінацій та запропонував заходи спрямовані на пошук виходу із конфліктних ситуації пов’язаних із сотнями незаконних будівництв в столиці, які стали наслідками системних порушень чинного Генплану Києва до 2020 р.

Відкрите звернення було передане секретарю міськради Києва Олексію Резнікову під час депутатських слухань з приводу Генплану Києва.