Події

Публікації

Аналітичний огляд №6

Тема номера: Реформа державного управління в Україні в контексті європейської інтеграції

Analitical Review No.6

Theme: Public administration reform in Ukraine in the context of European integration

Аналітичний огляд №5

Тема номера: Електронні комунікації: чи можна очікувати прогресу у виконанні Угоди про асоціацію?

Analitical Review No.5

Electronic communications: Can we expect any progress in implementation of association agreement?

Екологічний податок від А до Я

У дослідженні проаналізовано основні елементи системи екологічного оподаткування в Україні, у тому числі історію становлення, сучасні тенденції та перспективи удосконалення практики екологічного податку. Крім того, досвід України порівняно з основними показниками екологічного оподаткування європейських країн. Автор визначає основні проблеми екологічного оподаткування та окреслює перспективи подальших досліджень.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Про боротьбу із корупцією розповів Іван Сікора під час дня "Університет USAID" в Харкові

26.03.2015

Про боротьбу із корупцією та роль Реанімаційного пакету реформ та Фундації "Відкрите суспільство" розповів експерт в сфері бюджетної та антикорупційної політики Іван Сікора під час дня "Університет USAID" в Харкові.

Нещодавно, 25 березня, директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора разом із представниками проектів, які реалізуються в Україні за сприяння USAID, розповів  про роль Реанімаційного пакету реформ та Фундації "Відкрите суспільство" у боротьбі з корупцією. Зустрічі відбулися в Каразінсього університеті.

На думку Івана Сікори «БОРОТЬБА  ІЗ КОРУПЦІЄЮ  - це не лише закони та інституції, але й чіткі та вимірюванні антикорупційні програми та громадський контроль за їх виконанням поряд із невідворотністю санкцій за порушення правил гри».  Іван Сікора розповів та дав відповіді на наступні питання:

-       Якою має бути успішна антикорупційна політика на місцевому рівні в контексті реформи децентралізації?

-       Яким чином боротьбу із корупцією можна намазати на хліб?

-       Як збільшити надходження бюджету Харкова на 3-6 млрд грн та як студенти можуть долучитися до повернення мільярдів з тіні ?

Іван Сікора прооінформував про вартість корупції для Харкова, а також розповів про громадську антикорупційну ініціативу "Повернемо мільярди до місцевих бюджетів".