Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Про боротьбу із корупцією розповів Іван Сікора під час дня "Університет USAID" в Харкові

26.03.2015

Про боротьбу із корупцією та роль Реанімаційного пакету реформ та Фундації "Відкрите суспільство" розповів експерт в сфері бюджетної та антикорупційної політики Іван Сікора під час дня "Університет USAID" в Харкові.

Нещодавно, 25 березня, директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора разом із представниками проектів, які реалізуються в Україні за сприяння USAID, розповів  про роль Реанімаційного пакету реформ та Фундації "Відкрите суспільство" у боротьбі з корупцією. Зустрічі відбулися в Каразінсього університеті.

На думку Івана Сікори «БОРОТЬБА  ІЗ КОРУПЦІЄЮ  - це не лише закони та інституції, але й чіткі та вимірюванні антикорупційні програми та громадський контроль за їх виконанням поряд із невідворотністю санкцій за порушення правил гри».  Іван Сікора розповів та дав відповіді на наступні питання:

-       Якою має бути успішна антикорупційна політика на місцевому рівні в контексті реформи децентралізації?

-       Яким чином боротьбу із корупцією можна намазати на хліб?

-       Як збільшити надходження бюджету Харкова на 3-6 млрд грн та як студенти можуть долучитися до повернення мільярдів з тіні ?

Іван Сікора прооінформував про вартість корупції для Харкова, а також розповів про громадську антикорупційну ініціативу "Повернемо мільярди до місцевих бюджетів".