Події

Публікації

Аналітичний огляд №6

Тема номера: Реформа державного управління в Україні в контексті європейської інтеграції

Analitical Review No.6

Theme: Public administration reform in Ukraine in the context of European integration

Аналітичний огляд №5

Тема номера: Електронні комунікації: чи можна очікувати прогресу у виконанні Угоди про асоціацію?

Analitical Review No.5

Electronic communications: Can we expect any progress in implementation of association agreement?

Екологічний податок від А до Я

У дослідженні проаналізовано основні елементи системи екологічного оподаткування в Україні, у тому числі історію становлення, сучасні тенденції та перспективи удосконалення практики екологічного податку. Крім того, досвід України порівняно з основними показниками екологічного оподаткування європейських країн. Автор визначає основні проблеми екологічного оподаткування та окреслює перспективи подальших досліджень.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Рекомендації щодо Антикорупційної програми для м.Києва від Фундації «Відкрите суспільство" взято за основу

29.04.2015

29 квітня 2015 року при при обговоренні вищевказаного проекту взято за основу напрацювання експертів Фундації “Відкрите суспільство” та громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ для Києва”

Антикорупційна програма м.Києва проходить процедуру узгодження робочою групою з вироблення антикорупційної політики при Антикорупційній раді за головуванням мера В.Кличка.

29 квітня 2015 року при при обговоренні вищевказаного проекту взято за основу напрацювання експертів Фундації “Відкрите суспільство” та громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ для Києва” під назвою “Типовий перелік завдань і заходів для розробки міської цільової програми запобігання і протидії корупції у місті Києві на 2015-2017рр.”.

Президент Фундації Леся Шевченко в числі редакційної групи наступний робочий тиждень вноситиме корективи та пропозиції членів робочої групи.

Протокол робочої грипи від 29 квітня 2015 року дивитись тут.

Завантажить//Grupa_1_protokol_29.04.pdf
comments powered by Disqus