Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Рекомендації щодо Антикорупційної програми для м.Києва від Фундації «Відкрите суспільство" взято за основу

29.04.2015

29 квітня 2015 року при при обговоренні вищевказаного проекту взято за основу напрацювання експертів Фундації “Відкрите суспільство” та громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ для Києва”

Антикорупційна програма м.Києва проходить процедуру узгодження робочою групою з вироблення антикорупційної політики при Антикорупційній раді за головуванням мера В.Кличка.

29 квітня 2015 року при при обговоренні вищевказаного проекту взято за основу напрацювання експертів Фундації “Відкрите суспільство” та громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ для Києва” під назвою “Типовий перелік завдань і заходів для розробки міської цільової програми запобігання і протидії корупції у місті Києві на 2015-2017рр.”.

Президент Фундації Леся Шевченко в числі редакційної групи наступний робочий тиждень вноситиме корективи та пропозиції членів робочої групи.

Протокол робочої грипи від 29 квітня 2015 року дивитись тут.

Завантажить//Grupa_1_protokol_29.04.pdf
comments powered by Disqus