Події

Публікації

Аналітичний огляд №6

Тема номера: Реформа державного управління в Україні в контексті європейської інтеграції

Analitical Review No.6

Theme: Public administration reform in Ukraine in the context of European integration

Аналітичний огляд №5

Тема номера: Електронні комунікації: чи можна очікувати прогресу у виконанні Угоди про асоціацію?

Analitical Review No.5

Electronic communications: Can we expect any progress in implementation of association agreement?

Екологічний податок від А до Я

У дослідженні проаналізовано основні елементи системи екологічного оподаткування в Україні, у тому числі історію становлення, сучасні тенденції та перспективи удосконалення практики екологічного податку. Крім того, досвід України порівняно з основними показниками екологічного оподаткування європейських країн. Автор визначає основні проблеми екологічного оподаткування та окреслює перспективи подальших досліджень.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Вперше в Україні буде комплексно оцінено 15 місцевих бюджетів на стан прозорості, участі та доброчесності на основі методики Фундації «Відкрите суспільство»

19.05.2015

З 21 по 24 травня більше 30 громадських активістів та журналістів із 15 міст України візьмуть участь у тренінгу-зустрічі переможців конкурсу міні-грантів. Гранти надаються одеською організацією КВУ в рамках проекту "Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!", що реалізовується разом із Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Європейської комісії та Посольства Фінляндії в Україн

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентує в рамках тренінгу-зустірічі методику «Індекс прозорості та доброчесності місцевих бюджетів». Тренінг проводиться в рамках проекту "Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!", що реалізовується одеською організацією КВУ.  У квітні 2015 року  Фундація «Відкрите суспільство» приєдналася до проекту замінивши в якості партнера Transparency International – Україна. Проект реалізується за підтримки Європейської комісії  та Посольства Фінляндії в Україні.

Протягом квітня-травня 2015 року експерт в сфері бюджетної та антикорупційної політики та директор Фундацією «Відкрите суспільство» Іван Сікора вперше в Україні розробив методику«Індекс прозорості та доброчесності місцевих бюджетів». 

Метою Індексу  є оцінювання рівня прозорості та доброчесності органу місцевого самоврядування в рамках бюджетного процесу та в контексті ключових документів розвитку міста. На підставі результатів вимірювання надаються рекомендації щодо підвищення рівня прозорості, участі та доброчесності в органу місцевого самоврядування.