Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Вперше в Україні буде комплексно оцінено 15 місцевих бюджетів на стан прозорості, участі та доброчесності на основі методики Фундації «Відкрите суспільство»

19.05.2015

З 21 по 24 травня більше 30 громадських активістів та журналістів із 15 міст України візьмуть участь у тренінгу-зустрічі переможців конкурсу міні-грантів. Гранти надаються одеською організацією КВУ в рамках проекту "Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!", що реалізовується разом із Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Європейської комісії та Посольства Фінляндії в Україн

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентує в рамках тренінгу-зустірічі методику «Індекс прозорості та доброчесності місцевих бюджетів». Тренінг проводиться в рамках проекту "Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!", що реалізовується одеською організацією КВУ.  У квітні 2015 року  Фундація «Відкрите суспільство» приєдналася до проекту замінивши в якості партнера Transparency International – Україна. Проект реалізується за підтримки Європейської комісії  та Посольства Фінляндії в Україні.

Протягом квітня-травня 2015 року експерт в сфері бюджетної та антикорупційної політики та директор Фундацією «Відкрите суспільство» Іван Сікора вперше в Україні розробив методику«Індекс прозорості та доброчесності місцевих бюджетів». 

Метою Індексу  є оцінювання рівня прозорості та доброчесності органу місцевого самоврядування в рамках бюджетного процесу та в контексті ключових документів розвитку міста. На підставі результатів вимірювання надаються рекомендації щодо підвищення рівня прозорості, участі та доброчесності в органу місцевого самоврядування.