Події

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Запрошуємо на круглий стіл «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: парламентський вимір»

09.09.2015

14 вересня о 10:00 у залі засідань Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції (вул. Садова 3а, к. 620) пройде обговорення стану імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Запрошуємо на круглий стіл «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: парламентський вимір», який розпочнеться 14 вересня о 10:00 у залі засідань Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції (вул. Садова 3а, к. 620).

Під час круглого столу планується розглянути наступні блоки питань:

-  Актуальні питання у сфері наближення законодавства України та права ЄС та організації виконання Угоди про асоціацію;

- Вплив відносин асоціації з Європейським Союзом на законотворчий процес: досвід європейських країн та пропозиції для Комітету з питань європейської інтеграції;

- Законопроект №2046а щодо удосконалення механізму наближення законодавства України до права ЄС та функції парламентського контролю;

Попередня Програма круглого столу додається

Завантажити // Рrograma_14_09.pdf

 

Прохання повідомити про свою участь на info@osf.org.ua