Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Публічний звіт про діяльність Фундації «Відкрите суспільство» за вересень 2015 року

10.10.2015

Про ініціативи та результати роботи Фундації «Відкрите суспільство» в сфері удосконалення механізму виконання Україною Угоди про асоціацію в частині наближення українського законодавства до права ЄС, участь в обранні керівництва національної превентивної агенції (НАЗК), про ще одну виявлену корупційну схему в сфері залучення інвестицій до Києва та про те, де команді Кличка варто шукати надходження до бюджету столиці. Про все це читайте черговому номері вісника організації.

У черговому номер вісника організації Ви взнаєте про ініціативи Фундації «Відкрите суспільство»  в сфері удосконалення механізму виконання Україною Угоди про асоціацію в частині наближення українського законодавства до права ЄС. Лише за 3  місяці роботи в рамках Парламентської експертної групи (ПЕГ) у співпраці із парламентським Комітетом з питань євроінтеграції було проведено 180 експертиз законопроектів на відповідність праву ЄС.

Цікавими будуть новини про внесок Фундації «Відкрите суспільство» у формування дієвої антикорупційної політики на національному та  місцевому (столичному ) рівнях.  Зокрема, президент організації Леся Шевченко бере участь в обранні керівництва ключового превентивного органу – НАЗК.  На місцевому рівні, в столиці України, Фундація «Відкрите суспільство» виявила намагання  команди міського голови  Віталія Кличка легалізувати стару корупційну схему роботи із інвесторами шляхом прийняття нового-старого положення про інвестиційні конкурси.

Фундація  «Відкрите суспільство» продовжує  допомагати різним громадським ініціативам в столиці у боротьбі за свої права та виконання міською владою вимог чинного законодавства. «Антикорупційна мережа Києва», що була сформована у вересні, покликана надавати допомогу різних громадським активістам та групам, які потребую експертних оцінок та адвокації.

Експерти  Фундації «Відкрите суспільство» зробили вагомий внесок у розробку плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у Київській міській адміністрації. Аби забезпечити дієве експертне обговорення проекту міського бюджету на 2016 рік директор Фундації «Відкрите суспільство» презентував для експертів ініціативи Реанімаційний пакет реформ для Києва та голови бюджетної комісії Київради Андрія Страннікова пропозиції щодо збільшення надходжень міського бюджету в 2016 році та підвищення ефективності витрачення бюджетних коштів.

Про все це докладніше у вересневому віснику Фундації «Відкрите суспільство».