Фундація. Наші новини.

Тема скандальної незаконної забудови на Микільській Слобідці буде піднята Іваном Сікорою завтра на Форумі розвитку громадянського суспільства

середа, 18 листопада 2015 422
Презентація «Афери столичної влади або як громада може обстоювати свої права на прикладі Микільської Слобідки в Києві» відбудеться завтра, 19 листопада з 14.30 під час презентації кейсів «успішних історій» адвокасі. Форум пройде в НСК «Олімпійський». Приходьте.

Презентація директора Фундації "Відкрите суспільство" Івана Сікори під час Форуму розвитку громадянського суспільства на тему «Афери столичної влади або як громада може обстоювати свої права на прикладі Микільської Слобідки в Києві» відбудуться завтра, 19 листопада з 14.30 під час презентації  кейсів «успішних історій» адвокасі. Форум відбудуться в НСК «Олімпійський».

Тема презентації - адвокаційна кампанія проти будівництва житлового комплексу «Сонячна Рив’єра»  на Микільській Слобідці (лівий берег Києва, поруч з  кафедральним собором греко-католицької громади та м.Лівобережна з гарним виглядом на правий берег Києва, земельна ділянка 7,6 га).

 Іван Сікора розповість про те, як в Києві продовжують працювати старі-нові корупційні схеми шахрайства пов’язані із незаконними забудовами та як ці корупційні схеми працюють на прикладі будівництва житлового комплексу «Сонячна Рив’єра»  на Микільській Слобідці.

Незаконна забудова на Микільській Слобідці є показовою. Тут і корупційні схеми пов’язані із  маніпуляціями із містобудівною документацією, і ігнорування елементарних вимоги та здорового глузду (висновок про те, що р.Дніпро є малою річкою і будувати можна в 50 метрах від берегу і тріщини на стінах кафедрального собору греко-католицької громади)  природоохоронного та земельного законодавства. Тут і бездіяльність міського влади Києва та Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

Ще в березні цього року Фундація "Відкрите суспільство" після консультацій із місцевими активістами та залучивши відомого профільного експерта в сфері  містобудування Віктора Глебу ініціювала Відкрите звернення з цього приводу. Згодом Відкрите звернення  було підтримане ініціативою Реанімаційний пакет реформ. Далі включилися народні депутати України, журналісти (програма «СХЕМИ»), прокуратура. Відбулися криваві сутички на будівельному майданчику.  Нарешті рішенням суду будівництво було зупинене. Але  після перемоги Віталія Кличка на місцевих виборах, за інформацію громадських активістів, будівництво на  Микільській Слобідці знову ПРОДОВЖИЛОСЯ! Влада закону, боротьба з корупцією? Приходьте.

 

Більше про діяльність Фундації "Відкрите суспільство" в сфері боротьби проти незаконних забудов та земельних махінацій в  Києві за посиланнями:

Проект Генерального плану Києва до 2025 року має бути відхилений

Іван Сікора: Реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо порушення вимог чинного законодавства при будівництві житлового комплексу «Сонячна Рів’єра»

Open letter against illegal building of Soniachna Riviera Residential Complex at Mykilska Slobidka initiated by OSF and supported by “Reanimation Package of Reforms”