Події

Публікації

Аналітичний огляд №6

Тема номера: Реформа державного управління в Україні в контексті європейської інтеграції

Analitical Review No.6

Theme: Public administration reform in Ukraine in the context of European integration

Аналітичний огляд №5

Тема номера: Електронні комунікації: чи можна очікувати прогресу у виконанні Угоди про асоціацію?

Analitical Review No.5

Electronic communications: Can we expect any progress in implementation of association agreement?

Екологічний податок від А до Я

У дослідженні проаналізовано основні елементи системи екологічного оподаткування в Україні, у тому числі історію становлення, сучасні тенденції та перспективи удосконалення практики екологічного податку. Крім того, досвід України порівняно з основними показниками екологічного оподаткування європейських країн. Автор визначає основні проблеми екологічного оподаткування та окреслює перспективи подальших досліджень.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Фундація «Відкрите суспільство» представить попередні результати аналізу державної координації допомоги ЄС в Україні, Грузії та Молдові

19.11.2015

Леся Шевченко і Денис Черніков представлять попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

Президент Фундації Леся Шевченко виступатиме 19 листопада о 18:00, на Ярмарку проектів та нетворкінгу під час Щорічної Асамблеї ФГО СП у Києві. Леся представить попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

Презентація є частиною проекту «Координація допомоги ЄС: Україна, Молдова, Грузія», що реалізується Фундацією у співпраці з Ліберальною Академією Тбілісі та Асоціацією зовнішньої політики Молдови. Загальна мета полягає в оцінці інституційних, правових і програмних аспектів державної координації у відповідь на зростаючі очікування підвищення обсягів підтримки ЄС, а також того як вони вбудовані в загальну систему політики, як вони сприяють прозорості, підзвітності та участі громадянського суспільства. Майбутні заходи проекту включатимуть вироблення конкретних рекомендацій та обговорення їх з експертами, заінтересованими сторонами та громадськістю.

Запрошуємо на презентацію. Для отримання більш докладної інформації про Фундацію або проект, завітайне та нашу веб-сторінку http://osf.org.ua/ або зв'яжіться з нами по електронній пошті info@osf.org.ua.