Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Фундація «Відкрите суспільство» представить попередні результати аналізу державної координації допомоги ЄС в Україні, Грузії та Молдові

19.11.2015

Леся Шевченко і Денис Черніков представлять попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

Президент Фундації Леся Шевченко виступатиме 19 листопада о 18:00, на Ярмарку проектів та нетворкінгу під час Щорічної Асамблеї ФГО СП у Києві. Леся представить попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

Презентація є частиною проекту «Координація допомоги ЄС: Україна, Молдова, Грузія», що реалізується Фундацією у співпраці з Ліберальною Академією Тбілісі та Асоціацією зовнішньої політики Молдови. Загальна мета полягає в оцінці інституційних, правових і програмних аспектів державної координації у відповідь на зростаючі очікування підвищення обсягів підтримки ЄС, а також того як вони вбудовані в загальну систему політики, як вони сприяють прозорості, підзвітності та участі громадянського суспільства. Майбутні заходи проекту включатимуть вироблення конкретних рекомендацій та обговорення їх з експертами, заінтересованими сторонами та громадськістю.

Запрошуємо на презентацію. Для отримання більш докладної інформації про Фундацію або проект, завітайне та нашу веб-сторінку http://osf.org.ua/ або зв'яжіться з нами по електронній пошті info@osf.org.ua.