Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Новий проект громадського моніторингу виділення фондів для виборчих округів

10.02.2016

12 лютого у прем’єр готель «Русь» під час семінару-тренінгу «Модельний округ» в рамках презентація діяльності та можливостей співпраці партнерів Програми РАДА директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентує новий проект «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект здійснюється Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

12 лютого у прем’єр готель «Русь» під час семінару-тренінгу «Модельний округ» в рамках презентація діяльності та можливостей  співпраці партнерів Програми РАДА директор Фундації «Відкрите суспільство»  Іван Сікора презентує новий проект «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект здійснюється Фундацією «Відкрите суспільство»  в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Метою проекту є підвищення доброчесності, прозорості та підзвітності депутатів парламенту перед виборцями щодо інформування про лобіювання ними виділення коштів для їх виборчих округів.

В рамках проекту експерти Фундації «Відкрите суспільство» розроблять та апробують інструментарій для здійснення моніторингу та оцінювання практики лобіювання депутатами парламенту виділення коштів для їх виборчих округів та інформування виборців. Серед завдань проекту є підвищення обізнаності депутатів парламенту щодо кращих доброчесних практик підзвітності та інформування виборців про виділення ними коштів  для їх виборчих округів.

Фундація «Відкрите суспільство» більше 13 років здійснює аналіз роботи Верховної Ради України, аналізує законодавчі ініціативи парламентарів з точки зору виконання їх передвиборчих обіцянок, здійснює експертизу законопроектів на відповідність нормам та стандартам права ЄС в рамках Парламентської експертної групи.