Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Тренінг: Як провести успішне журналістське розслідування щодо використання коштів місцевих бюджетів?

02.03.2016

Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" та Громадська організація "Інтерньюз-Україна" оголошують проведення тренінгу "Як провести успішне журналістське розслідування використання коштів місцевих бюджетів?", що відбудеться 17-19 березня 2016 в Одесі.

Тренінг має на меті підвищити навички та рівень експертизи журналістів місцевих ЗМІ щодо аналізу доброчесності та прозорості використання коштів місцевих бюджетів.

До участі у Школі запрошуються журналісти з різних регіонів України, які хочуть отримати знання та навички з проведення журналістських розслідувань у сфері використання коштів місцевих бюджетів.

Під час тренінгу заплановано:

  • Доповіді про критично важливі аспекти проведення розслідувань;
  • Створення переліку основних джерел офіційної інформації;
  • Практичне відпрацювання роботи із державними реєстрами і базами даних;
  • Практична робота зі створення гіпотез і напрацювання планів публікацій;
  • Опрацювання нюансів проведення розслідувань на конкретних прикладах.   

Спікери тренінгу – Єсін Кирило, менеджер проекту corruptua.org, ГО "Інтерньюз-Україна";  Король Дмитро, розслідувач, автор спецпроектів видання "Insider".

Місце проведення: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 71А, готель "Мирний курорт"

Час проведення: 17-19 березня 2016 року, початок 17 березня о 10.00.

Учасників тренінгу буде відібрано на конкурсній основі. Для участі потрібно заповнити онлайн-анкету: bit.ly/budget_analysis.

Дедлайн подачі заявок – четвер, 10 березня 2016 року, 19.00. Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору 12 березня 2016 року.

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням. Також учасникам з-поза меж Одеси відшкодують витрати на проїзд за наявності квитків на потяг чи автобус.

За додатковою інформацією звертайтеся: Кирило Єсін, менеджер проекту corruptua.org, ГО "Інтерньюз-Україна", kyesin@internews.ua.

Тренінг проводиться в рамках проекту "Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!", що реалізується Одеською обласною організацією ВГО КВУ в партнерстві з Фундацією "Відкрите суспільство" за фінансування Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.