Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Експерти ВРУ та Уряду ознайомились з інституційними аспектами забезпечення та організації виконання Угоди про асоціацію

31.01.2018

ПЕГ організувала в Комітеті ВРУ з питань євроінтеграції навчальний семінар «Інституційне забезпечення та організація виконання Угоди про асоціацію»

31 січня ц.р. за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Фундації «Відкрите суспільство» та Парламентської експертної групи з питань європейської інтеграції відбулось продовження серії навчального семінару з питань наближення законодавства України до права Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на тему «Інституційне забезпечення та організація виконання Угоди про асоціацію» для співробітників Апарату Верховної Ради України та міністерст.

Доповідачами тренінгу виступили Денис Черніков (Парламентська експертна група з євроінтеграції), Руслан Ткаченко («Центр досліджень європейського права») та Алла Джунь (експерт у сфері європейської інтеграції). 

В ході навчального тренінгу учасники ознайомилися з організацією виконання Угоди про асоціацію в контексті європейського досвіду та реформи державного управління в Україні та питаннями розвитку системи адаптації законодавства України до права ЄС.

Під час тренінгу, окрім зазначених питань, було розглянуто, зокрема, систему планування та моніторингу виконання Угоди та двосторонні органи Асоціації,  проблеми здійснення офіційних перекладів актів права ЄС.

 

Програма семінару 

Завантажить //program_25.01.18.docx
comments powered by Disqus