Аналітика, парламент

Сторінка 6

08.08.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Протягом останніх років щороку на підтримку статутної діяльності громадських організацій інвалідів виділялись кошти в середньому від 10 до 50 млн грн. Фінансування не було стабільним з огляду на ті чи інші політичні чи економічні тенденції.
05.08.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Парламентський липень минув не тільки під уже звичним знаком АТО, але і в тіні міжнародної трагедії - загибелі майже 300 пасажирів рейсу МН17 Малайзійських авіаліній.
04.08.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Олександр Бабанін
Схоже, що тут спрацював принцип корпоративної солідарності - депутати дружно, потупивши очі долу, оподатковують свої дивіденди і проценти, як і «прості смертні», за найнижчими ставками і не поспішають віддати частину доходів до бюджету, тобто поділитися з бідними.
31.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Події останнього тижня дають підстави стверджувати про нову розстановку сил олігархів в Україні та їхню готовність жертвувати (в більшій чи меншій мірі) своїми прибутками. Всі змушені платити за економічну кризу та війну. Однак, розмір плати залежить від нової конфігурації сил у парламенті та з-поміж олігархів. Скільки заплатять пересічні громадяни, а скільки олігархи? Хто з олігархів заплатить більше і чому? Чи дійсно не було альтернативи тій редакції законопроектів, які були сьогодні прийняті після консультацій із різними групами інтересів?
21.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Як працевлаштувати більше 640 тис. інвалідів і ефективно витратити 1 млрд грн? Право на працю, закріплене в статті 43 Конституції України, не є однаково доступним для кожного. Мільйони українців безуспішно намагаються знайти роботу. Що вже казати про людей з особливими потребами, перед якими зачинено більшість дверей у нашій країні.
21.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Стас Соколов
21.07.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Початок літа парламент зустрів продовженням краху колись могутньої Партії регіонів - ще 22 депутата залишили фракцію. З 187 членів стартового складу в ПР залишилося всього 80 багнетів - і, ймовірніше всього втеча з політичного стовпа режиму Віктора Януковича продовжиться. Відтепер "гігантом" ВР стала Батьківщина з 85 нардепами.
11.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Олександр Баба…
Війна за таланти йде по всьому світу. Саме освічені та працьовиті люди є основою добробуту будь-якої країни. Навчання у найкращих вищих навчальних закладах дає більше можливостей для реалізації потенціалу і коштує відповідно. Однак, вкладаючи гроші у навчання, студенти та їхні батьки мають розуміти, за що вони платять гроші. Новий закон формує нові правила гри для оцінювання того, що і скільки повинно коштувати у системі вищої освіти.
06.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Знову парламент дає нам конструкції, що складаються з розмитих норм базового закону та відсилає до "актів Кабміну" і "порядку, встановленому Кабінетом міністрів України"... і знову лобісти всіляких схем підтримки та конкретних фірм, будуть просто одержувати формальне погодження від АМКУ, але вплив допомоги на конкуренцію ніхто глибоко не аналізуватиме.
30.06.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Олександр Бабанін, Іван Сік…
Мільйони студентів та їх батьків, які завтра вийдуть на відкритий ринок праці, очікують кардинальних змін у системі освіти. По суті, як і у інших сферах, у системі вищої освіти має нарешті відбутися своя Революція Гідності.
07.06.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Парламентський травень пройшов під знаком президентських виборів: ключовими опонентами стали Петро Порошенко, який заручився підтримкою УДАРу Віталія Кличка, і Юлія Тимошенко, що пішла на кампанію всупереч настроям значної частини своєї фракції "Батьківщина".
06.06.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Виконання передвиборчої обіцянки Удару щодо «надання обраному киянами міському голові повноваження голови Київської міської державної адміністрації» вперлося у неготовність підтримати даний законопроект частиною членів фракції БЮТ у Верховній Раді під час голосування проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення ефективного функціонування столиці України - міста Києва (№ 4939). Законопроект був внесений депутатом від Удару В.Карпунцовим, що раніше був депутатом міськради Києва від Удару.