Аналітика, парламент

Сторінка 7

06.06.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали.
06.06.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали.
20.05.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко, Денис Чернік…
У сфері державної підтримки підприємств та галузей нині існує цілий ряд проблем, які держава не поспішала вирішувати роками, а у нової влади, напевно, до того ще не дійшли руки.
15.05.2014 Аналітика. Президент. Статті. Леся Шевченко
Антикорупція та люстрація - безперечні хіти цьогорічних передвиборчих перегонів. Про них говорять майже всі кандидати, їх найбільше очікує виборець. Але чи справді говорять вони при цьому про одне і те саме. Як бачать і як збираються втілювати такі бажані для виборців зміни кандидати в Президенти, судячи з їх передвиборчих програм?
12.05.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Наспіх зібрана в кінці лютого більшість не завжди справлялася зі збором хоча б 226 голосів - необхідного мінімуму для підтримки законопроектів. Водночас неабияк порідівша фракція Партії регіонів (лише в квітні вона позбулася 18 «багнетів», скоротившись до 103 депутатів) як правило ігнорує голосування більшості. Комуністи і зовсім пішли в глуху оборону - жоден голос «червоних» не був відданий за прийняття законів в квітні.
12.05.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали.
Головним порядком денним у парламентаріїв були в основному питання, пов'язані з фактичним військовим становищем на сході країни.
07.05.2014 Аналітика. Президент. Статті. Леся Шевченко
Події останніх місяців, починаючи з першого розгону Майдану і особливо зараз, на фоні подій на Сході і в Криму, як ніколи актуалізують питання того, наскільки якісно правоохоронці України здатні захищати її народ. Стан, в якому знаходиться підпорядковані МВС структури, не відповідає функціям, покладеним на них суспільством.
28.04.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Олесь Лісничук
Протягом останніх двох місяців на балансі Партії регіонів - ухилення від відповідальності, інертність, ставка на вузькогрупові інтереси, прагнення реваншу, транслювання російських меседжів, що притягне її на дно непрохідного 5% бар’єру на дочасних виборах до парламенту.
25.04.2014 Аналітика. Президент. Статті.
В газеті «Дзеркало тижня» №15, опублікована стаття Івана Сікори та Олександра Бабаніна "Маленька переможна війна" з катастрофічними наслідками".
25.04.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Олександр Баба…
В газеті «Дзеркало тижня» №15, опублікована стаття Івана Сікори та Олександра Бабаніна "Маленька переможна війна" з катастрофічними наслідками".
14.04.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора дав інтерв’ю провідній діловій газеті «Бизнес» щодо запропонованої урядом України «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» як альтернативи федералізації
11.04.2014 Аналітика. Президент. Статті. Леся Шевченко
Неготовність до вступу в ЄС, анексія Криму Росією і розгойдування останньою сепаратистських настроїв у східних регіонах, неквапливість Заходу із захистом України змушують кандидатів у президенти чітко артикулювати свої зовнішньополітичні пріоритети.
07.04.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
Не пройшло і 3-ох місяців як представник вже нового уряду України визнав коректність оцінок витрат бюджету України, що були зроблені раніше аналітичним центром Фундація «Відкрите суспільство».
26.03.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Стрімке переформатування Верховної Ради наприкінці лютого, крах вертикальної структури партії влади і зсув центру ухвалення рішень у державі в парламенті спантеличило депутатів. В умовах народження політичної стабільності та міжнародної кризи, викликаної російською анексією Криму, обіцянки партій зразка 2012 року, по суті, канули в Лєту. У політичних сил є прекрасне "вікно можливостей" для умовного перезавантаження, нульовий варіант на хвилі стрімкого зростання громадянської самосвідомості та патріотичних почуттів. Якщо плани по дострокових парламентських виборах до кінця поточного року будуть реалізовані, партії отримають всі шанси для серйозної модернізації як своїх внутрішніх структур, так і ідеологічної платформи.