Аналітика, парламент

Сторінка 9

15.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Експерти з питань фінансово-бюджетної та економічної політики Денис Черніков (Лабораторія законодавчих ініціатив) та Іван Сікора (Фундація «Відкрите суспільство») спільно презентували оцінку вартості системних ризиків, які закладено в проект державного бюджету на 2014 рік на прес-конференції, що відбулася 15 січня ц.р.
10.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Денис Черніков
Результат - 4% коефіцієнт корисної дії
18.12.2013 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Політичні процеси практично ігнорують вплив своїх рішень та позицій на щоденне життя кожного з українців, у той час як українські експерти та ЗМІ щоразу вказують на негативні наслідки значної частини ухвалених законів для громадян. У тому числі — зростання витрат через податки, акцизи та нові збори, ускладнення бюрократичних процедур, появу нових корупційних схем, посилення великого бізнесу, а також збільшення контролю влади над суспільством. Наш аналіз вкотре доводить, що політичні гравці в парламенті перебувають у одній реальності — проблеми, на які вони звертають увагу у своїх нормотворчих проектах, часто вражають своєю відірваністю від поточних подій та браком актуальності, а нерідко — і сумнівами щодо зваженості та здорового глузду.
16.12.2013 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко, Стас Соколов
У гаслі “Від стабільності до добробуту” ПР не лише не досягла другого, але й поставила під сумнів перше. На прес-конференціях та у публічних виступах регіонали наголошують на “відчутних” показниках зростання середньої зарплатні та ВВП. Тим не менш, провладні політики часто маніпулюють даними, озвучуючи номінальні показники, а не реальні, які є значно менш оптимістичними. Депутати-регіонали у той же час подають законопроекти, які покликані поповнити держбюджет за рахунок нових стягнень з бізнесу чи пересічних українців.
10.12.2013 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Політичні процеси практично ігнорують вплив своїх рішень та позицій на щоденне життя кожного з українців, у той час як українські експерти та ЗМІ щоразу вказують на негативні наслідки значної частини ухвалених законів для громадян.
02.12.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
«Не очікували… йдемо думати, що робити далі» – такою була реакція народних депутатів-опозиціонерів на сім років тюрми для лідера «Батьківщини», що наприкінці 2011 року свідчила про відсутність стратегії та системності в їх діяльності.
27.11.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Ще нещодавно лідери Партії регіонів майже в один голос, за виключенням деяких «мастодонтів» євразійського вибору, почали говорити про європейський вибір України.
25.11.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Мирні масові зібрання – це, насамперед, форма зворотного зв'язку на дії влади, це спосіб реагувати на недоліки окремих рішень чи політики загалом.
25.11.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Вже давно зрозуміло, що передвиборчі платформи приречені на забуття: історія останніх років показує, що їх забувають (якщо взагалі читають) особи, які підписують.
21.11.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
Фундація «Відкрите суспільство» ініціює цикл регулярних публікацій щодо виконання політичними силами та мажоританиками передвиборчих зобов’язань.
12.11.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Стас Соколов, Леся Шевченко
Фундація "Відкрите суспільство" дослідила еволюцію обіцянок політичних сил, що отримали депутатські мандати в 2007 та 2012 роках.
29.09.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Стас Соколов
Оглядовий полемічний матеріал аналітика Фундації «Відкрите суспільство» Стаса Соколова «Дивні інтереси народних депутатів» вийшов 27.09.2013 на «Українській правді». Матеріал стосується аналізу виконання програмних тез парламентських політичних сил за 9 місяців роботи Верховної Ради України.
22.09.2013 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Свободівці, окрім екзотичної для стін парламенту фізичної активності, виявили особливу активність стосовно соціальної сфери.
22.09.2013 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко
Опозиція, що на початку скликання зосередилася на “державницьких позиціях” - зокрема персональне голосування, механізм відкликання депутатів, скасування їх недоторканності, ліквідація Конституційного Суду — вочевидь нездатна реалізувати ці ідеї через брак голосів.