Бюджет Києва

Публікації

Coordination of the EU assistance: Ukraine, Moldova, Georgia

The authors focused on the EU assistance in implementing the Association Agendas in Georgia, Moldova and Ukraine, as well as efficiency and transparency of coordination mechanisms at the national level. The paper contains up-to-date general recommendations, country-specific recommendations and a toolbox to facilitate greater engagement of civil society organizations in monitoring and oversight of the AA implementation in the three countries.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ РПР щодо Генплану Києва 2025

03.11.2014

Під виглядом нового Генплану київська влада намагається легалізувати земельний дерибан – відкрите звернення громадських організацій та рухів

Чиновники КМДА та Міністерства регіонального розвитку намагаються просунути прийняття нового Генерального Плану Києва-2025, який дозволив би легалізувати усі скандальні землевідведення, яких немає у чинному Генплані-2020. Про це йдеться у відкритому зверненні Фундації «Відкрите суспільство», що було підтримане експертами Реанімаційного пакету реформ та ряду провідних аналітичних центрів України. 

Як зазначається у зверненні, в порушення норм чинного законодавства, 27 жовтня архітектурно-містобудівна рада Києва рекомендувала Київській міській раді прийняти новий Генплан. Саме засідання проходило об 11:00 на наступний день після парламентських виборів, коли увага громадськості, журналістів та активістів прикута до спостереження за підрахунком голосів. Більше того, за словами громадських експертів у протоколі ради відсутні численні зауваження щодо Генплану від громадських експертів та опонентів прийняття нового плану. Результуюча частина протоколу також відображена вибірково. На підтвердження своїх слів, експерти готові надати відеозапис засідання, який змістовно відрізняється від протоколу.

Вперше проект Генплану-2025 почав розроблятися силами Леоніда Черновецького і мав на меті легалізацію махінацій з землею, які розпочала команда екс-мера. Перебуваючи у опозиції, чинний мер Віталій Кличко неодноразово критикував ідею прийняття Генплану-2025.

 

...

comments powered by Disqus


Створено за допомогою міжнародного фонду «Відродження»
Створено за допомогою
міжнародного фонду «Відродження»