Події

Публікації

Coordination of the EU assistance: Ukraine, Moldova, Georgia

The authors focused on the EU assistance in implementing the Association Agendas in Georgia, Moldova and Ukraine, as well as efficiency and transparency of coordination mechanisms at the national level. The paper contains up-to-date general recommendations, country-specific recommendations and a toolbox to facilitate greater engagement of civil society organizations in monitoring and oversight of the AA implementation in the three countries.

OSF News December 2015

Open Society Foundation Monthly Newsletter. We present our activities during last month. You are welcome to forward this or recommend others to subscribe.

Новини Фундації за Грудень 2015

Щомісячний Вісник Фундації «Відкрите Суспільство». Запрошуємо поширювати даного листа чи рекомендувати іншим підписатися.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Експерти Фундації "Відкрите суспільство" та депутати Київради намагалися вирішити питання скандальних забудов Києва

04.02.2015

3 лютого 2015 року відбулося засідання земельної комісії Київради за участі громадських експертів та актвістів Києва.

На сайті "НІ КОРУПЦІЇ" опублікуковано перебіг засідання та коментарі громадських експертів.

2

Тут, як завжди, розглядали важливі земельні питання, в яких дуже часто помітними бувають корупційні складові.

сікора

Перед початком засідання комісії директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора зазначив, що мільярди втрачає бюджет Києва від корупції у земельній та містобудівній сферах, від незаконних землевідвень та забудов. «Від неправомірних рішень міськради програють як місцеві жителі, так і інвестори-забудовники. Виграють переважно посадові особи та депутати, які не хочуть чи не можуть розібратися у суті проголосованих рішень та посадові особи які закривають очі на порушення чинного законодавства або його довільне трактування», – розповів експерт.

Фундація «Відкрите суспільство» вже тривалий час здійснює громадський моніторинг земельних махінацій та корупційних практик в сфері землевідведення та незаконних будівництв в м. Києві та прагне разом із партнерами та відомим в Києві експертом в сфері містобудування Віктором Глебою знайти вирішення проблем із незаконними забудовами за участі громади, інвесторів-забудовників та місцевої влади, то напередодні через соціальні мережі Фундації закликала киян взяти участь у цьому резонансному засіданні земельної комісії.

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Громадська варта Києва: здійснення громадського контролю за розробкою та реалізацією антикорупційної політики у місті Києві», що реалізується Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»