Антикорупційна політика

Відео

Іван Сікора про проблему незаконних забудов в Києві для «Київського рингу з Реною Назаровою»

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора для «Київського ринг у з Реною Назаровою» про проблему незаконних забудов у столиці. Іван Сікора неодноразово стверджував, що реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

31.03.2017

Леся Шевченко, президент Фундація «Відкрите суспільство» на сторінках «Української правди» розповіла про те, що відбувається з антикорупційними програмами міністерств, центральних органів влади (ЦОВВ) та облдержадміністрацій. Чого саме бракує НАЗК для того щоб розробники антикорупційних програм нарешті перестали симулювати боротьбу з корупцією?

28.12.2015

22 грудня 2015 року президент Фундації «Відкрите суспільство» Леся Шевченко презентувала розроблені нею розділи проекту антикорупційної програми для міста Києва під час експертного обговорення у приміщенні Реанімаційного пакету реформ. Раніше пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва, що був прийнятий розпорядженням міського голови Віталія Кличка в кінці серпня 2015 р.

21.12.2015

Іван Сікора висловив здивування в прямому ефірі NEWSONE чому досі Михаіл Саакашвілі на звернувся до НАБу із заявою про злочин на основі оприлюднених ним раніше корупційних звинувачень

05.09.2015

Пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва. На черзі, розробка повноцінної міської антикорупційної програми, яка б відображала реальні корупційні ризики та мала чіткі індикатори оцінки результативності.

28.08.2015

Леся Шевченко стала членом громадської частини Конкурсної комісії НАЗК, що була відібрана сьогодні на виборах, проведених Міністерством юстиції України за підтримки Програми розвитку ООН. Боротися з корупцією в Україні повинні три структури: Національне антикорупційне бюро (НАБ), Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК).

28.08.2015

Проект Генерального плану Києва до 2025 року є неприйнятним і має бути відхилений як такий, що суперечить інтересам громади. Таку точку зору під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі висловили представники громадянського суспільства і декілька колишніх очільників столиці.

28.08.2015

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на ризики, висловлені у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р., що вже підтримане депутатами міської ради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.

24.08.2015

Команда Кличка озвучила вартість будівництва метро на Троєщину у розмірі майже 1,3 млрд доларів, що пов’язано з підняття теми будівництва цього масштабного інфраструктурного об’єкту для Києва із початком виборчої кампанії.

28.07.2015

Іван Сікора в коментарі для радіо «Голос столиці» про обіцянку голови ДФС Романа Насірова ліквідувати контрабанду та корупцію на митниці за 100 днів зазначив, що ми змушені оцінювати абстрактні обіцянки. Як показує практика виконання подібних обіцянок – їх можна згодом досить довільно інтерпретувати.

02.07.2015

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора прокоментував проект антикорупційної програми для Києва для радіо «Голос Києва». На його думку, програма має бути спрямована на зменшення ваги відомих корупційних ризиків та практик.

18.05.2015

Іван Сікора доав коментар радіо "СТОЛИЦІ"щодо нової антикорупційної програми

15.05.2015

Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора на сторінках газети Дзеркало тижня прокоментував ризики новоствореної національної Антикорупційної програми, прийнятої урядом 29 квітня 2015 року.

27.04.2015

Директор фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора про корупцію в Україні та методи боротьби з нею у студії Телеканалу новин "24"

27.04.2015

Експертні оцінки Фундації «Відкрите суспільство» дають вагомі підстави стверджувати, що нова програма має вади та недоліки, які потрібно усунути.

02.02.2015

Чіткі та вимірюванні індикатори оцінки завдань та заходів нової державної антикорупційної програми (Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 – 2017 роки)) повинні попередити імітацію боротьби із корупцією, попередити нерезультативне та неефективне витрачання коштів державного та місцевих бюджетів, а також міжнародної технічної допомоги.

17.01.2015
Іван Сікора

17 січня 2015р. кияни вкотре перешкоджали черговій спробі незаконно звести багатоповерхівку, попри те, що рішенням попередньої міськради від 23 жовтня 2013 року у мешканців вул. Волгоградської «забрали» 6,5 соток землі без погоджень з користувачами прилеглих ділянок, неправомірно віддавши існуючому тут магазину 15 соток землі. Приїзд мера Києва Віталія Кличка на вулицю Волгоградську, 25, де незаконно збираються будувати 14-поверхівку всупереч порушенню законодавства та невдоволенню місцевих мешканців, дав черговий привід замислитись, чи точно міський голова визначився, з ким він – зі звичайними киянами, чи великим капіталом.

14.01.2015
Іван Сікора

Напередодні прийняття бюджету Києва на 2015 рік, якого ще досі ніхто в очі не бачив, попри вірогідність його прийняття вже у січні, як завжди гостро стоїть питання пошуку коштів для наповнення міського бюджету. Чомусь міська влада, як і її попередники, не хоче побачити мільярди, які продовжують знаходитися в тіні.

26.12.2014

26 грудня 2014 року в конференц-залі готелю Хрещатик відбулася конференція Фундації "Відкрите суспільство" на тему: "Зруйнувати Карфаген конфлікту інтересів". Підбито підсумки проекту «ЗА ДОБРОЧЕСНУ ПУБЛІЧНУ СЛУЖБУ: об’єднання зусилля інститутів громадянського суспільства України задля забезпечення громадського контролю за доброчесністю та запобіганню конфлікту інтересів у публічному секторі», що реалізовувався Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

26.12.2014

Оприлюдненно аналітичний звіт: "Доброчесність публічних посадових осіб органів виконавчої влади і місцевого самоврядування: результати громадського моніторингу та оцінювання".

12.12.2014
Іван Сікора, Олександр Бабанін

Міській владі столиці варто перестати шукати крайніх у проблемах Києва. Слід нарешті завдати обіцяного нищівного удару насамперед по корупційних схемах у земельній і містобудівній сферах, зловживаннях у роботі комунальних підприємств, при закупівлях і в рамках бюджетного процесу. Замість цього пропонується вже традиційний рецепт — лобіювання залишення ПДФО та підвищення цін на проїзд у метро та інших видах громадського транспорту. Тобто за небажання проводити дієві реформи і боротися із корупцією заплатять кияни.

26.11.2014

26 листопада 2014 року у Київській міській раді за ініціативи управління з питань запобігання та виявлення корупції відбулася робоча зустріч посадових осіб Київської міської ради із ініціативною групою представників інститутів громадянського суспільства (Фундації «Відкрите суспільство», Трансперенсі інтеренешенал–Україна, Реанімаційного пакету реформ – Київ) щодо розробки концепції Київської міської програми попередження корупції.

15.09.2014
Леся Шевченко

Для нової якості державної політики і системи в цілому необхідні мінімум три елементи - люстрація, позачергові) вибори до ВР та постійний громадський контроль. Новоспечений законопроект «Про очищення влади» показав прагнення політиків максимально спростити параметри люстрації заради збереження свого місця в політиці. Друге читання може ще більше пом'ягшити норми закону. Саме тому серед першочергових рекомендаційдля другого читання - суттєвапереробка окремихположень, посиленняконтролюгромадськості над люстраційним процесом, недопущеннядопустити відтермінування введення закону в силу. Плюс як бонус - прийняти люстрацію пакетом з новим законом про держслужбу, набуття чинності якого депутати переносять уже п’ять років.

05.09.2014

Уряд України вкотре анонсував глобальну антикорупційну реформу, затвердивши пакет законопроектів, які мають створити повноцінний механізм попередження корупції. Розроблялися вони на вимогу МВФ, і їх прийняття є однією з умов одержання чергового траншу. Дуже хочеться вірити (але важко це зробити), що умови МВФ, як і потреба в піарі до початку передвиборної кампанії — не єдині причини ініціатив уряду.

21.07.2014

З 15 червня по 1 липня 2014 Фундація "Відкрите суспільство" провела Конкурс журналістських матеріалів, які висвітлювали тематику конфлікту інтересів в діяльності публічних посадовців центральних і місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування.

01.07.2014

Фундація «Відкрите суспільство» та громадські організації інвалідів вимагають підвищення ефективності та результативності державної допомоги, ії доступності та відповідності реальним потребам інвалідів, роботодавців та головне - вимогам ринку.

26.05.2014

Про українську корупцію вже сказано і написано багато, але лише незначна частина суспільства достатньо чітко усвідомлює одне із ключових джерел корупції — конфлікт інтересів.

19.05.2014

Більшості політикам та топ-чиновникам легше боротися із корупцією на словах, аніж на ділі взяти зобов’язання щодо прозорості та підзвітності.

29.04.2014

29 квітня 2014 року у прес-центрі Національної спілки журналістів України Фундація «Відкрите суспільство» як координатор коаліції «За доброчесну публічну службу» презентувала кампанію «За доброчесність публічних осіб», метою якої є сприяти доброчесності, попередженню прихованню доходів та конфлікту інтересів у діяльності політиків, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування. У заході взяли участь Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство», директор Програми USAID РАДА - Едуард Рахімкулов та політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» - Марія Золкіна.

29.04.2014

Громадськість оцінить готовність учасників виборчих перегонів та топ-службовці до реальної боротьби із корупцією

28.04.2014

Декларація доброчесності публічної особи підготовлена Фундацією «Відкрите суспільство» як координатором Коаліції «За доброчесну публічну службу»

18.03.2014

Протягом січня-березня 2014 року майже 100 громадських активістів, журналістів, адвокатів та підприємців із Києва та області, Дніпропетровська, Львова, Житомира, Чернівців та інших міст України, взяли участь у серії тренінгів на тему: «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада?». Організатор тренінгу - Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Тренер - Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство».

07.02.2014

Неякісний проект Київської обласної антикорупційної програми завдяки активності Фундації «Відкрите суспільство», Громадської Ради при Київській обласній державній адміністрації (КОДА) та депутатів профільної комісії обласної ради повернутий на доопрацювання.

29.12.2013

21 грудня 2013 року директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора виступив із доповіддю присвяченій здійснення антикорупційної політики та попередженню конфлікту інтересів на публічній службі на черговому засіданні «Клубу аналітиків політики», що працює на базі Києво-Могилянської академії.

10.12.2013
Іван Сікора

Як отримати вигоду за рахунок державного бюджету використовуючи родинні стосунки? Ефективність використання позики (кредитних коштів) Фонду соціального захисту інвалідів у сумі 5,6 млн. грн. підприємством «КРИМ-ПАК» під питанням, як і виконання в повній мірі соціальних зобов’язань держави перед інвалідами, які працюють на цьому підприємстві. Чому ж прибуткове підприємство, що має від 57,7 до 104, 1 млн. грн. чистий дохід за останні роки та значні пільги перед бюджетом (16,2 млн. грн. через використано пільг із сплати податків та єдиного соціального внеску за 3,5 останні роки) лобіює через парламент законопроекти які ніби то мають запобігти настанню неплатоспроможності підприємства ?

28.11.2013

Книга «Антикорупційна політика на Чернігівщині: результати громадського моніторингу» за авторством Івана Сікори, директора Фундації «Відкрите суспільство», консультант партнерської громадської організації в м. Чернігові та члена Громадської Ради при Чернігівській ОДА дає змогу вперше комплексно оцінити ефективність та результативність антикорупційної політики на обласному та міському рівні в Україні. Книга підготовлена на основі використання авторської методології «Індексу антикорупційної політики».

14.07.2013
Іван Сікора

Найбільш поширеними ризиками корупції у системі державної служби є недоброчесність державних службовців, виникнення конфлікту інтересів та приховування доходів, що пов’язане із використанням службового становища задля отримання матеріальної або нематеріальної вигоди.

22.02.2013

Коаліція громадських організацій та незалежних експертів, на чолі з Transparency International Україна, організаціями-партнерами (Український інститут публічної політики, Антикорупційна рада України, Громадська організація “Фундація “Відкрите суспільство”, «Філософія серця», Центр політико-правових реформ, CASE Україна) та незалежні експерти виконують проект “Державна антикорупційна політика - під контролем громадськості”.

30.05.2012
Олександр Бабанін, Андрій Любич

Якщо відсутність Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки у переліку чинних державних цільових програм, яким присвоюються облікові коди, затвердженої Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 травня 2011 року № 444, можна пояснити тим фактом, що Програма була затверджена 28 листопада минулого року (тобто через шість місяців), то для пояснення відсутності Програми серед державних цільових програм, яким присвоєно облікові коди, у додатку 1 до Наказу Міністерства економіки України від 27.03.2012 № 411 потрібні будуть інші аргументи.

31.03.2017

Леся Шевченко, президент Фундація «Відкрите суспільство» на сторінках «Української правди» розповіла про те, що відбувається з антикорупційними програмами міністерств, центральних органів влади (ЦОВВ) та облдержадміністрацій. Чого саме бракує НАЗК для того щоб розробники антикорупційних програм нарешті перестали симулювати боротьбу з корупцією?

28.12.2015

22 грудня 2015 року президент Фундації «Відкрите суспільство» Леся Шевченко презентувала розроблені нею розділи проекту антикорупційної програми для міста Києва під час експертного обговорення у приміщенні Реанімаційного пакету реформ. Раніше пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва, що був прийнятий розпорядженням міського голови Віталія Кличка в кінці серпня 2015 р.

02.07.2015

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора прокоментував проект антикорупційної програми для Києва для радіо «Голос Києва». На його думку, програма має бути спрямована на зменшення ваги відомих корупційних ризиків та практик.

15.05.2015

Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора на сторінках газети Дзеркало тижня прокоментував ризики новоствореної національної Антикорупційної програми, прийнятої урядом 29 квітня 2015 року.

27.04.2015

Директор фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора про корупцію в Україні та методи боротьби з нею у студії Телеканалу новин "24"

27.04.2015

Експертні оцінки Фундації «Відкрите суспільство» дають вагомі підстави стверджувати, що нова програма має вади та недоліки, які потрібно усунути.

02.02.2015

Чіткі та вимірюванні індикатори оцінки завдань та заходів нової державної антикорупційної програми (Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 – 2017 роки)) повинні попередити імітацію боротьби із корупцією, попередити нерезультативне та неефективне витрачання коштів державного та місцевих бюджетів, а також міжнародної технічної допомоги.

17.01.2015
Іван Сікора

17 січня 2015р. кияни вкотре перешкоджали черговій спробі незаконно звести багатоповерхівку, попри те, що рішенням попередньої міськради від 23 жовтня 2013 року у мешканців вул. Волгоградської «забрали» 6,5 соток землі без погоджень з користувачами прилеглих ділянок, неправомірно віддавши існуючому тут магазину 15 соток землі. Приїзд мера Києва Віталія Кличка на вулицю Волгоградську, 25, де незаконно збираються будувати 14-поверхівку всупереч порушенню законодавства та невдоволенню місцевих мешканців, дав черговий привід замислитись, чи точно міський голова визначився, з ким він – зі звичайними киянами, чи великим капіталом.

14.01.2015
Іван Сікора

Напередодні прийняття бюджету Києва на 2015 рік, якого ще досі ніхто в очі не бачив, попри вірогідність його прийняття вже у січні, як завжди гостро стоїть питання пошуку коштів для наповнення міського бюджету. Чомусь міська влада, як і її попередники, не хоче побачити мільярди, які продовжують знаходитися в тіні.

12.12.2014
Іван Сікора, Олександр Бабанін

Міській владі столиці варто перестати шукати крайніх у проблемах Києва. Слід нарешті завдати обіцяного нищівного удару насамперед по корупційних схемах у земельній і містобудівній сферах, зловживаннях у роботі комунальних підприємств, при закупівлях і в рамках бюджетного процесу. Замість цього пропонується вже традиційний рецепт — лобіювання залишення ПДФО та підвищення цін на проїзд у метро та інших видах громадського транспорту. Тобто за небажання проводити дієві реформи і боротися із корупцією заплатять кияни.

15.09.2014
Леся Шевченко

Для нової якості державної політики і системи в цілому необхідні мінімум три елементи - люстрація, позачергові) вибори до ВР та постійний громадський контроль. Новоспечений законопроект «Про очищення влади» показав прагнення політиків максимально спростити параметри люстрації заради збереження свого місця в політиці. Друге читання може ще більше пом'ягшити норми закону. Саме тому серед першочергових рекомендаційдля другого читання - суттєвапереробка окремихположень, посиленняконтролюгромадськості над люстраційним процесом, недопущеннядопустити відтермінування введення закону в силу. Плюс як бонус - прийняти люстрацію пакетом з новим законом про держслужбу, набуття чинності якого депутати переносять уже п’ять років.

05.09.2014

Уряд України вкотре анонсував глобальну антикорупційну реформу, затвердивши пакет законопроектів, які мають створити повноцінний механізм попередження корупції. Розроблялися вони на вимогу МВФ, і їх прийняття є однією з умов одержання чергового траншу. Дуже хочеться вірити (але важко це зробити), що умови МВФ, як і потреба в піарі до початку передвиборної кампанії — не єдині причини ініціатив уряду.

21.07.2014

З 15 червня по 1 липня 2014 Фундація "Відкрите суспільство" провела Конкурс журналістських матеріалів, які висвітлювали тематику конфлікту інтересів в діяльності публічних посадовців центральних і місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування.

01.07.2014

Фундація «Відкрите суспільство» та громадські організації інвалідів вимагають підвищення ефективності та результативності державної допомоги, ії доступності та відповідності реальним потребам інвалідів, роботодавців та головне - вимогам ринку.

26.05.2014

Про українську корупцію вже сказано і написано багато, але лише незначна частина суспільства достатньо чітко усвідомлює одне із ключових джерел корупції — конфлікт інтересів.

18.03.2014

Протягом січня-березня 2014 року майже 100 громадських активістів, журналістів, адвокатів та підприємців із Києва та області, Дніпропетровська, Львова, Житомира, Чернівців та інших міст України, взяли участь у серії тренінгів на тему: «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада?». Організатор тренінгу - Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Тренер - Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство».

07.02.2014

Неякісний проект Київської обласної антикорупційної програми завдяки активності Фундації «Відкрите суспільство», Громадської Ради при Київській обласній державній адміністрації (КОДА) та депутатів профільної комісії обласної ради повернутий на доопрацювання.

29.12.2013

21 грудня 2013 року директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора виступив із доповіддю присвяченій здійснення антикорупційної політики та попередженню конфлікту інтересів на публічній службі на черговому засіданні «Клубу аналітиків політики», що працює на базі Києво-Могилянської академії.

10.12.2013
Іван Сікора

Як отримати вигоду за рахунок державного бюджету використовуючи родинні стосунки? Ефективність використання позики (кредитних коштів) Фонду соціального захисту інвалідів у сумі 5,6 млн. грн. підприємством «КРИМ-ПАК» під питанням, як і виконання в повній мірі соціальних зобов’язань держави перед інвалідами, які працюють на цьому підприємстві. Чому ж прибуткове підприємство, що має від 57,7 до 104, 1 млн. грн. чистий дохід за останні роки та значні пільги перед бюджетом (16,2 млн. грн. через використано пільг із сплати податків та єдиного соціального внеску за 3,5 останні роки) лобіює через парламент законопроекти які ніби то мають запобігти настанню неплатоспроможності підприємства ?

28.11.2013

Книга «Антикорупційна політика на Чернігівщині: результати громадського моніторингу» за авторством Івана Сікори, директора Фундації «Відкрите суспільство», консультант партнерської громадської організації в м. Чернігові та члена Громадської Ради при Чернігівській ОДА дає змогу вперше комплексно оцінити ефективність та результативність антикорупційної політики на обласному та міському рівні в Україні. Книга підготовлена на основі використання авторської методології «Індексу антикорупційної політики».

14.07.2013
Іван Сікора

Найбільш поширеними ризиками корупції у системі державної служби є недоброчесність державних службовців, виникнення конфлікту інтересів та приховування доходів, що пов’язане із використанням службового становища задля отримання матеріальної або нематеріальної вигоди.

22.02.2013

Коаліція громадських організацій та незалежних експертів, на чолі з Transparency International Україна, організаціями-партнерами (Український інститут публічної політики, Антикорупційна рада України, Громадська організація “Фундація “Відкрите суспільство”, «Філософія серця», Центр політико-правових реформ, CASE Україна) та незалежні експерти виконують проект “Державна антикорупційна політика - під контролем громадськості”.

30.05.2012
Олександр Бабанін, Андрій Любич

Якщо відсутність Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки у переліку чинних державних цільових програм, яким присвоюються облікові коди, затвердженої Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 травня 2011 року № 444, можна пояснити тим фактом, що Програма була затверджена 28 листопада минулого року (тобто через шість місяців), то для пояснення відсутності Програми серед державних цільових програм, яким присвоєно облікові коди, у додатку 1 до Наказу Міністерства економіки України від 27.03.2012 № 411 потрібні будуть інші аргументи.

21.12.2015

Іван Сікора висловив здивування в прямому ефірі NEWSONE чому досі Михаіл Саакашвілі на звернувся до НАБу із заявою про злочин на основі оприлюднених ним раніше корупційних звинувачень

05.09.2015

Пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва. На черзі, розробка повноцінної міської антикорупційної програми, яка б відображала реальні корупційні ризики та мала чіткі індикатори оцінки результативності.

28.08.2015

Леся Шевченко стала членом громадської частини Конкурсної комісії НАЗК, що була відібрана сьогодні на виборах, проведених Міністерством юстиції України за підтримки Програми розвитку ООН. Боротися з корупцією в Україні повинні три структури: Національне антикорупційне бюро (НАБ), Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК).

28.08.2015

Проект Генерального плану Києва до 2025 року є неприйнятним і має бути відхилений як такий, що суперечить інтересам громади. Таку точку зору під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі висловили представники громадянського суспільства і декілька колишніх очільників столиці.

28.08.2015

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на ризики, висловлені у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р., що вже підтримане депутатами міської ради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.

24.08.2015

Команда Кличка озвучила вартість будівництва метро на Троєщину у розмірі майже 1,3 млрд доларів, що пов’язано з підняття теми будівництва цього масштабного інфраструктурного об’єкту для Києва із початком виборчої кампанії.

28.07.2015

Іван Сікора в коментарі для радіо «Голос столиці» про обіцянку голови ДФС Романа Насірова ліквідувати контрабанду та корупцію на митниці за 100 днів зазначив, що ми змушені оцінювати абстрактні обіцянки. Як показує практика виконання подібних обіцянок – їх можна згодом досить довільно інтерпретувати.

18.05.2015

Іван Сікора доав коментар радіо "СТОЛИЦІ"щодо нової антикорупційної програми

26.12.2014

26 грудня 2014 року в конференц-залі готелю Хрещатик відбулася конференція Фундації "Відкрите суспільство" на тему: "Зруйнувати Карфаген конфлікту інтересів". Підбито підсумки проекту «ЗА ДОБРОЧЕСНУ ПУБЛІЧНУ СЛУЖБУ: об’єднання зусилля інститутів громадянського суспільства України задля забезпечення громадського контролю за доброчесністю та запобіганню конфлікту інтересів у публічному секторі», що реалізовувався Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

26.12.2014

Оприлюдненно аналітичний звіт: "Доброчесність публічних посадових осіб органів виконавчої влади і місцевого самоврядування: результати громадського моніторингу та оцінювання".

26.11.2014

26 листопада 2014 року у Київській міській раді за ініціативи управління з питань запобігання та виявлення корупції відбулася робоча зустріч посадових осіб Київської міської ради із ініціативною групою представників інститутів громадянського суспільства (Фундації «Відкрите суспільство», Трансперенсі інтеренешенал–Україна, Реанімаційного пакету реформ – Київ) щодо розробки концепції Київської міської програми попередження корупції.

19.05.2014

Більшості політикам та топ-чиновникам легше боротися із корупцією на словах, аніж на ділі взяти зобов’язання щодо прозорості та підзвітності.

29.04.2014

29 квітня 2014 року у прес-центрі Національної спілки журналістів України Фундація «Відкрите суспільство» як координатор коаліції «За доброчесну публічну службу» презентувала кампанію «За доброчесність публічних осіб», метою якої є сприяти доброчесності, попередженню прихованню доходів та конфлікту інтересів у діяльності політиків, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування. У заході взяли участь Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство», директор Програми USAID РАДА - Едуард Рахімкулов та політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» - Марія Золкіна.

29.04.2014

Громадськість оцінить готовність учасників виборчих перегонів та топ-службовці до реальної боротьби із корупцією

28.04.2014

Декларація доброчесності публічної особи підготовлена Фундацією «Відкрите суспільство» як координатором Коаліції «За доброчесну публічну службу»