Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Іван Сікора виступив під час депутатських слухань в Київраді щодо проекту Генплану Києва

27.08.2015

Іван Сікора: «Ми пропонуємо відмовитися від намагань легалізувати земельні махінації та порушення чинного Генплану Києва до 2020 року. Ми пропонуємо конкретні заходи спрямовані на пошук виходу із конфліктних ситуації пов’язаних із сотнями незаконних будівництва в столиці

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на вимоги, які сформульовані у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р. Текст Відкритого звернення підтриманий Реанімаційним пакетом реформ для Києва,  депутатами міськради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.

 

Іван Сікора зазначив необхідність відмови від спроб легалізації земельних махінацій та запропонував заходи спрямовані на пошук виходу із конфліктних ситуації пов’язаних із сотнями незаконних будівництва в столиці. Останні стали наслідками системних порушень чинного Генплану Києва до 2025 р.

Відкрите звернення було передане секретарю міськради Києва Олексію Резнікову під час депутатських слухань з приводу Генплану Києва.

Фундація «Відкрите суспільство» продовжує збір підписів під Відкритим зверненням з приводу проекту Генплану Києва до 2025 рта обіцяє оприлюдниити позиції політичних сил та громадських організацій незабаром. 

ПІДПИСАТИ  Відкрите звернення щодо проекту Генплану Києва до 2025 р. можна он-лайн за посиланням: 

рhttps://docs.google.com/forms/d/1b94fM9IZdmz9eHVpVAyt565v7_wYxEpqufFgotEFXdM/viewform?c=0&w=1