Події

Публікації

Аналітичний огляд №6

Тема номера: Реформа державного управління в Україні в контексті європейської інтеграції

Analitical Review No.6

Theme: Public administration reform in Ukraine in the context of European integration

Аналітичний огляд №5

Тема номера: Електронні комунікації: чи можна очікувати прогресу у виконанні Угоди про асоціацію?

Analitical Review No.5

Electronic communications: Can we expect any progress in implementation of association agreement?

Екологічний податок від А до Я

У дослідженні проаналізовано основні елементи системи екологічного оподаткування в Україні, у тому числі історію становлення, сучасні тенденції та перспективи удосконалення практики екологічного податку. Крім того, досвід України порівняно з основними показниками екологічного оподаткування європейських країн. Автор визначає основні проблеми екологічного оподаткування та окреслює перспективи подальших досліджень.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Іван Сікора виступив під час депутатських слухань в Київраді щодо проекту Генплану Києва

27.08.2015

Іван Сікора: «Ми пропонуємо відмовитися від намагань легалізувати земельні махінації та порушення чинного Генплану Києва до 2020 року. Ми пропонуємо конкретні заходи спрямовані на пошук виходу із конфліктних ситуації пов’язаних із сотнями незаконних будівництва в столиці

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на вимоги, які сформульовані у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р. Текст Відкритого звернення підтриманий Реанімаційним пакетом реформ для Києва,  депутатами міськради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.

 

Іван Сікора зазначив необхідність відмови від спроб легалізації земельних махінацій та запропонував заходи спрямовані на пошук виходу із конфліктних ситуації пов’язаних із сотнями незаконних будівництва в столиці. Останні стали наслідками системних порушень чинного Генплану Києва до 2025 р.

Відкрите звернення було передане секретарю міськради Києва Олексію Резнікову під час депутатських слухань з приводу Генплану Києва.

Фундація «Відкрите суспільство» продовжує збір підписів під Відкритим зверненням з приводу проекту Генплану Києва до 2025 рта обіцяє оприлюдниити позиції політичних сил та громадських організацій незабаром. 

ПІДПИСАТИ  Відкрите звернення щодо проекту Генплану Києва до 2025 р. можна он-лайн за посиланням: 

рhttps://docs.google.com/forms/d/1b94fM9IZdmz9eHVpVAyt565v7_wYxEpqufFgotEFXdM/viewform?c=0&w=1