Антикорупційна політика

Відео

Іван Сікора про проблему незаконних забудов в Києві для «Київського рингу з Реною Назаровою»

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора для «Київського ринг у з Реною Назаровою» про проблему незаконних забудов у столиці. Іван Сікора неодноразово стверджував, що реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Київська обласна антикорупційна програма може стати реальним інструментом попередження корупції

07.02.2014

Неякісний проект Київської обласної антикорупційної програми завдяки активності Фундації «Відкрите суспільство», Громадської Ради при Київській обласній державній адміністрації (КОДА) та депутатів профільної комісії обласної ради повернутий на доопрацювання.

Антикорупційні програми, що приймаються на національному, обласному та місцевому рівнях є формальними та переважно імітують  попередження корупційних ризиків та  ігнорують реальні системні корупційні ризики. Докладно антикорупційна політика, що здійснювалася Чернігівської ОДА та виконавчим комітетом міськради Чернігова проаналізовані у дослідженні «Антикорупційна політика на Чернігівщині: результати громадського моніторингу» http://www.civicua.org/library/view.html?topic=2178969 за авторством Івана Сікори,  директора Фундації «Відкрите суспільство». З огляду на фокусованості Фундації «Відкрите суспільство» на київській тематиці було прийнято рішення надати пропозиції та зауваження в рамках громадського обговорення проекту ПРОГРАМИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2014 - 2015 РОКИ в серпні 2013 року. Надані Фундацією «Відкрите суспільство» пропозиції стали підставою для розгляду проекту програми на засіданні депутатської комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією Київської обласної ради в лютому 2014 року.  Пропозиції стосувалися покращення формулювання та конкретизації  завдань,  заходів та результативних показників програми. Результати обговорення проекту обласної програми, що відбулися за участі представника Фундація «Відкрите суспільство» Івана Сікори, дали підстави профільній комісії обласної ради  повернути проект програми на доопрацювання.На прохання профільного  комітету обласної ради ФВС надала в лютому-березні 2014 року пропозиції та зауваження до проекту обласної програми. Зараз проект антикорупційної програми знаходиться на опрацюванні у апараті КОДА.

comments powered by Disqus