Архів новин Фундації

Сторінка 1

07.12.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" закликає депутатів Київської міської ради прийняти Рамкову програму управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для м. Києва, що виноситься на голосування 8 грудня 2016 року.
01.12.2016 Наші новини
Попри сильні сторони документу, підготовленого НАЗК, методологія містить певні моменти, котрі варто доопрацювати, зокрема щодо статусу комісії з оцінки корупційних ризиків.
30.11.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" вважає, що запропонований проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року у новій редакції є неприпустимим до взяття до розгляду та схвалення.
30.11.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" фіксує неповне оприлюднення проекту рішення про бюджет Києва та офіційно звернулася до міського голови Києва та голови КМДА Віталія Кличка щодо необхідності забезпечення дотримання принципів прозорості, участі та доброчесності бюджетного процесу.
28.10.2016 Наші новини
Вийшов другий номер вісника проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» під назвою позбутися «діжок із салом» та «гречки». Про те як позбутися українських «діжок із салом» та про досвід американської організації Citizens Against Government Waste, про «суспільні порядки денних» для мажоритарних виборчих округів, а також про те як попередити політичний популізм у державному бюджеті України 2017.
26.10.2016 Наші новини
На основі результатів дослідження бюджетів 17 міст України експерти Фундації «Відкрите суспільство» ініціюють зміни до законодавства для підвищення прозорості бюджетного процесу та попередження практики «ручного» перерозподілу місцевих фінансів.
20.10.2016 Наші новини
Фундації “Відкрите суспільство” на Форумі «Громадянське суспільство та публічні фінанси» презентувала методологію Індексу прозорості-участі-доброчесності (ПУД), що була апробована в рамках партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» та дає змогу громадянам ефективно контролювати місцеву соціально-економічну та бюджету політику на всіх стадіях бюджетного процесу.
28.09.2016 Наші новини
Вийшов перший номер вісника проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» під назвою «Лобізм без корупції?». Про те як завадити перетворенню демократії на роздачу “діжок із салом», 5 кроків на шляху до публічного та доброчесного лобіювання народними депутатами інтересів виборців та приклади «суспільних порядків денних» для виборчих округів.
15.09.2016 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» представила методику, яка дозволить громадянському суспільству контролювати, чи ефективно депутати використовують власні повноваження для вирішення проблем виборчих округів, чи депутати знаходять будь-які кошти з державних фондів для округу, орієнтуючись лише на власний політичний інтерес та лояльність виборців. Методика, що вже пройшла апробацію у декількох виборчих округах, пропонує 5 простих кроків, починаючи з того, що громадськість сама формує порядок денний та визначає найбільш пріоритетні проблеми, які повинен вирішити депутат від виборчого округу.
14.09.2016 Наші новини
Завтра, 15 вересня, об 11.00 в агенстві Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: "Як зменшити практику підкупу виборців народними депутатами за рахунок «діжок із салом» з державного бюджету?"
17.08.2016 Наші новини
Інструменти громадського контролю за діяльністю народних депутатів опановували представники громад Броварів, Березані, Великої Димерки та Калинівки. Продовжуємо уточнювати зміст ТОП-10 проблем виборчого округу №97 та розпочинаємо системну роботу в рамках громадського партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції»
17.08.2016 Наші новини
Інструменти громадського контролю за діяльністю народних депутатів опановували представники громад Чорткова та Заліщиків. Продовжуємо уточнювати зміст ТОП-10 проблем виборчого округу №167 та розпочинаємо системну роботу в рамках громадського партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції»
11.08.2016 Наші новини
Інструменти громадського контролю за діяльністю народних депутатів опановували представники громад Володимир-Волинська, Нововолинська, Любомля та Іваничів. Продовжуємо уточнювати зміст ТОП-10 проблем виборчого округу №19 та розпочинаємо системну роботу в рамках громадського партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції»

  Актуальні новини