Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Завершено конкурсний відбір для участі в тренінгу «Як зупинити земельні та пов’язані із землею махінації: що потрібно знати активістам щоб впливати на вирішення місцевих проблем?»

07.07.2015

Завершено конкурсний відбір учасників для участі у тренінгу «Як зупинити земельні та пов’язані із ними землею махінації: що потрібно знати активістам щоб впливати на вирішення місцевих проблем?», що відбудеться 20 липня у Києві. Це перший подібрий тренінг для громадських активістів, блогерів та журналістів в Україні.


Ми не очікували такого високого інтересу до участі в заході.Боротьба з корупцією в сфері незаконних землевідведень, будівництв, МАФів та парковок лише набирає обертів. Слідкуйте за новинами Фундації "Відкрите суспільство", що дасть Вам бути в курсі кращих прикладів протидії земельним махінаціям на місцевому рівні. 

Дістали незаконні забудови, МАФи, земельні махінації? Хочеш захистити свій район від незаконних забудовників та дерибанщиків, але не знаєш як? Хотів би дізнатися про методи та інструменти, за допомогою яких можна протистояти махінаціям на початковому етапі чи коли будівельники поставили паркан?

Ці та інші проблеми навчатимуть вирішувати депутати, юристи, громадські експерти та активісти 20 липня під час тренінгу. Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/f7vB99XdM9

Своїм досвідом, знаннями та навиками запрошено поділитися: 

Віктор Глеба, експерт з державного управління та містобудування, відомий в Києві захисник інтересів ініціативних груп, які виступають проти  незаконних забудов

Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство»,  експерт з питань бюджетної та антикорупційної політики;

Галина Янченко,  депутат Київради (Демократичний Альянс), Центр протидії корупції;

Марина Соловйова, депутат Київради, юрист, активіст Пейзажної Алеї, голова громадської організації «Андріївсько-Пейзажна Ініціатива»;

Олександр Дядюк, адвокат, що виграв справу проти забудови  в Біличанському лісі («Біонік Хілл»);

В програмі:

  •  Як ефективно боротися з незаконними забудовами, МАФами, знищенням зелених зон Києва?
  • Які інструменти впливу на владу мають громадські активісти?
  • Як працювати з відкритими джерелами інформації (Генплан, Містобудівний кадастр, Земельний та Водний кодекси, ЗУ «Про регулювання містобудівної документації»)  для захисту власних інтересів у протистоянні із забудовниками?
  • Опанування покрокового алгоритму  роботи громадського активіста, блогера та журналіста в разі різних стадій виникнення загрози незаконного будівництва чи появи тимчасової споруди та МАФів.

Щоб взяти участь у тренінгу, заповніть реєстраційну форму за посиланням http://goo.gl/forms/f7vB99XdM9 до 15 липня включно. 

Участь у тренінгу безкоштовна. Проїзд не оплачується. Кількість учасників обмежена, діятиме конкурсний відбір.

Щодо часу та місця проведення тренінгу буде повідомлено відбірним учасникам до 18 липня.

В разі питань  щодо тренінгу пишіть на info@osf.org.ua

Захід проводиться в рамках проекту «Громадська варта Києва: здійснення громадського контролю за розробкою та реалізацією антикорупційної політики у місті Києві», що реалізується Фундацією «Відкрите суспільство»  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Фундація «Відкрите суспільство» вже 5 років займається аналізом міської політики в столиці.

Серед наших досягнень:

-  Регулярний аналіз бюджетної, земельної та містобудівної, антикорупційної політики в Києві;
-  Оцінка перших 100 днів команди Віталія Кличка у вересні 2014 року;
-  Надання «Дорожньої карти реформ в сфері бюджетної та антикорупційної політики» (червень 2014);
-  Ініціювання вперше в історії столиці громадське обговорення міського бюджету та активна участь у наданні пропозицій щодо змісту бюджетної політики;
-   Зробили внесок у недопущення прийняття нового Генплану Києва 2025 «імені Черновецького» та надавала інформаційно-консультативну підтримку ініціативним групам місцевих жителів, які страждають  від незаконних рішень (скандальні незаконні забудови на Осокорках, Микільській Слобідці, пр. Науки тощо)
-   Робота в рамах ініціативи «Реанімаційний пакет реформ для Києва» та Антикорупційної Ради при міському голові Києва, та робота над розробкою антикорупційної програми для Києва.  

Нещодавно Фундація "Відкрите суспільство" презентувала альтернативний громадський звіт по виконанню Програми В.Кличка. Більше ТУТ.