Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

Фундація «Відкрите суспільство» приєдналася до Коаліції підтримки спрощеної системи оподаткування

03.12.2015

Коаліція має на меті поєднання зусиль малого і середнього бізнесу для донесення до української влади вимоги підприємницької спільноти: накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки.

Коаліція має на меті поєднання зусиль малого і середнього бізнесу для донесення до української влади вимоги підприємницької спільноти: накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки. Коаліція була ініційована Національною платформою малого та середнього бізнесу. Національна платформа МСБ – неформальна мережа бізнес-об’єднань, котра забезпечує об’єднання навколо ідеї, а не лідера, є політично безсторонньою і має на меті консолідацію спільноти МСБ, пропонування та адвокатування ключових реформ публічної політики відповідно до потреб та законних інтересів МСБ.

Коаліція має на меті поєднання зусиль малого і середнього бізнесу для донесення до української влади вимоги підприємницької спільноти: накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки.

Позиція Коаліції:

В умовах відвертого саботажу впровадження реформ в Україні, в тому числі неприхованих намагань певних сил зупинити податкову реформу руками малого та середнього бізнесу, маніпулюючи питанням спрощеної системи оподаткування, МСБ України заявляє про свою підтримку реформування податкової системи в цілому та закликає авторів відповідних законопроектів виключити з порядку денного питання внесення змін до спрощеної системи оподаткування (ССО) як таке, що є невчасним, непріоритетним і таким, що може негативно вплинути на суспільний добробут та погіршити умови ведення бізнесу.

Національна платформа МСБ оголошує про створення широкої коаліції підтримки спрощеної системи оподаткування та негайне формування національного та регіональних штабів для проведення всеукраїнської адвокаційної кампанії щодо встановлення мораторію на внесення будь-яких змін до спрощеної системи оподаткування до того моменту, коли в Україні буде проведено глибоку реформу загальної податкової системи (мінімум на 3 роки).

Представники мікро-, малого та середнього бізнесу України оголошують про негайну мобілізацію своїх зусиль і ресурсів на всіх рівнях, включаючи національний, задля:

  • сприяння впровадженню реформи системи оподаткування в цілому;
  • збереження спрощеної системи оподаткування і встановлення трирічного мораторію на будь-які зміни до неї;
  • підготовки протягом наступних трьох років відповідних змін, що унеможливлять мінімізацію сплати податків за рахунок використання спрощеної системи оподаткування, і забезпечать при цьому збереження ССО як дієвого інструменту підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу.

Ми переконані, що за теперішнього стану економіки України, саме потенціал малого і середнього бізнесу може стати основним джерелом приросту національного продукту, створення нових робочих місць та забезпечення добробуту населення і соціальної стабільності у суспільстві.

Ми закликаємо підприємців, бізнес-об’єднання та спілки, представників громадянського суспільства, експертної спільноти, ЗМІ, усіх небайдужих громадян підтримати позицію МСБ щодо необхідності реформування податкової системи та долучитися до проведення національної кампанії з підтримки спрощеної системи оподаткування. 

Приєднатися до Коаліції можна за посиланням: http://platforma-msb.org/sso/

Фундація «Відкрите суспільство» має досвід аналізу політики державної підтримки малого та середнього бізнесу на рівні м.Києва та вважає розвиток МСБ критично важливим для реформ в Україні. Більше тут