Події

Публікації

Аналітичний огляд №6

Тема номера: Реформа державного управління в Україні в контексті європейської інтеграції

Analitical Review No.6

Theme: Public administration reform in Ukraine in the context of European integration

Аналітичний огляд №5

Тема номера: Електронні комунікації: чи можна очікувати прогресу у виконанні Угоди про асоціацію?

Analitical Review No.5

Electronic communications: Can we expect any progress in implementation of association agreement?

Екологічний податок від А до Я

У дослідженні проаналізовано основні елементи системи екологічного оподаткування в Україні, у тому числі історію становлення, сучасні тенденції та перспективи удосконалення практики екологічного податку. Крім того, досвід України порівняно з основними показниками екологічного оподаткування європейських країн. Автор визначає основні проблеми екологічного оподаткування та окреслює перспективи подальших досліджень.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

На часі оприлюднення та обговорення проектів місцевих бюджетів за участі громадян та бізнесу

18.11.2015

Проекти рішень про місцеві бюджети повинні бути оприлюдненні до кінця листопада. Далі повинні відбутися дієві консультації з громадою щодо їх змісту.

 

Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!», що координується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України» та Фундацією «Відкрите суспільство» розпочали адвокаційну кампанію у 15 містах України. Учасники партнерства вимагають оприлюднення до кінця листопаду проектів рішення про місцеві бюджети та організації дієвих консультацій з громадою щодо їх змісту. Офіційні звернення до міських голів надіслані місцевими громадськими активістами у містах де вони обрані за результатами місцевих виборів.

Учасники громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» звертаються до політичних сил, які були обрані до місцевих рад, місцевих ініціатив (екологічних, молодіжних тощо), бізнес асоціацій, які не побачили врахування їх інтересів у проекті рішення про місцевий бюджет, ПІДТРИМАТИ Відкриті звернення учасників партнерства та активно долучитися до консультацій з приводу змісту місцевих бюджетів на наступний рік.

Діяльність громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» спрямована на підвищення прозорості формування та використання коштів місцевих бюджетів.

Вперше в Україні комплексно оцінюється 15 місцевих бюджетів на стан їх прозорості, громадської участі та доброчесності на основі методології Фундація «Відкрите суспільство».

Діяльність громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» здійснюється за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Партнерство «За прозорі місцеві бюджети» об’єднує громадські організації та засоби масової інформації у 15 містах України (Києві, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Миколаєві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях,  Сєверодонецьку, Ковелі, Здолбунові, Вознесенську, Чугуєві, Білозерці, Купянську та Ізмаїлі).  

Додаткова інформація за посиланням: громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!»

В разі додаткових питань та щодо налагодження співпраці звертатися за адресою: info@osf.org.ua