Події

Публікації

Аналітичний огляд (листопад 2017)

Тема номера: У фокусі - Державна допомога

Analitical Review No.4

Featuring: State Aid to Undertakings

Analitical Review No.3 (Octoner 2017)

Temporary import of vehicles with a foreign registration: an overview of the proposed legislative solutions

Аналітичний огляд (жовтень 2017)

Тема номера: Тимчасовий ввіз автомобілів з іноземною реєстрацією: огляд пропонованих законодавчих рішень

Впровадження в Україні прозорого місцевого бюджету: досвід та виклики

Видання підготовлено в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Будьте в курсі!

Підпишіться на розсилку, щоб залишатися в курсі останніх новин, публікацій і матеріалів Фундації «Відкрите суспільство».

На часі оприлюднення та обговорення проектів місцевих бюджетів за участі громадян та бізнесу

18.11.2015

Проекти рішень про місцеві бюджети повинні бути оприлюдненні до кінця листопада. Далі повинні відбутися дієві консультації з громадою щодо їх змісту.

 

Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!», що координується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України» та Фундацією «Відкрите суспільство» розпочали адвокаційну кампанію у 15 містах України. Учасники партнерства вимагають оприлюднення до кінця листопаду проектів рішення про місцеві бюджети та організації дієвих консультацій з громадою щодо їх змісту. Офіційні звернення до міських голів надіслані місцевими громадськими активістами у містах де вони обрані за результатами місцевих виборів.

Учасники громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» звертаються до політичних сил, які були обрані до місцевих рад, місцевих ініціатив (екологічних, молодіжних тощо), бізнес асоціацій, які не побачили врахування їх інтересів у проекті рішення про місцевий бюджет, ПІДТРИМАТИ Відкриті звернення учасників партнерства та активно долучитися до консультацій з приводу змісту місцевих бюджетів на наступний рік.

Діяльність громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» спрямована на підвищення прозорості формування та використання коштів місцевих бюджетів.

Вперше в Україні комплексно оцінюється 15 місцевих бюджетів на стан їх прозорості, громадської участі та доброчесності на основі методології Фундація «Відкрите суспільство».

Діяльність громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» здійснюється за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.

Партнерство «За прозорі місцеві бюджети» об’єднує громадські організації та засоби масової інформації у 15 містах України (Києві, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Миколаєві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях,  Сєверодонецьку, Ковелі, Здолбунові, Вознесенську, Чугуєві, Білозерці, Купянську та Ізмаїлі).  

Додаткова інформація за посиланням: громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!»

В разі додаткових питань та щодо налагодження співпраці звертатися за адресою: info@osf.org.ua