Фундація. Наші новини.

Фундація увійшла до Громадської ради при Держінвестпроекті України

середа, 01 серпня 2012 1396
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" у приміщенні Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, Положення про яке затверджено Указом Президента України від 12 травня 2011 року № 583/2011, 26 липня 2012 року відбулися установчі збори по формуванню складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України, до якої увійшли представники від двадцяти трьох громадських організацій та представники Держінвестпроекту України (Стеблінський М.М., Федюк В.М. та Король А.Г.).

Учасники установчих зборів затвердили склад Громадської ради при Держінвестпроекті України, до якої від Громадської організації "Фундація "Відкрите суспільство" увійшов Любич Андрій.

Також відбулося перше засідання Громадської ради при Держінвестпроекті, під час якого Головою Громадської Ради було обрано Бураковського Ігоря Володимировича від Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Також було обрано чотирьох заступників Голови та затверджено Регламент роботи Громадської ради.

Найближчим часом учасники Громадської ради затвердять Положення про Громадську раду, напрямки роботи Громадської ради, склад постійних комісій та тимчасових робочих груп.

Учасники Громадської ради також ознайомилися з Планом роботи Держінвестпроекту України на 2012-й рік.