Аналітика, антикорупція

Сторінка 1

11.06.2018 Аналітика. Антикорупція. Статті. Іван Сікора
Попри те, що уряд схвалив проект ЗУ "Про Антикорупційну стратегію на 2018–2020 роки", розроблений НАЗК, профільний Комітет розглянув документ і повернув на доопрацювання/
31.03.2017 Аналітика. Антикорупція. Статті.
Леся Шевченко, президент Фундація «Відкрите суспільство» на сторінках «Української правди» розповіла про те, що відбувається з антикорупційними програмами міністерств, центральних органів влади (ЦОВВ) та облдержадміністрацій. Чого саме бракує НАЗК для того щоб розробники антикорупційних програм нарешті перестали симулювати боротьбу з корупцією?
28.12.2015 Аналітика. Антикорупція. Статті.
22 грудня 2015 року президент Фундації «Відкрите суспільство» Леся Шевченко презентувала розроблені нею розділи проекту антикорупційної програми для міста Києва під час експертного обговорення у приміщенні Реанімаційного пакету реформ. Раніше пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва, що був прийнятий розпорядженням міського голови Віталія Кличка в кінці серпня 2015 р.
21.12.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Іван Сікора висловив здивування в прямому ефірі NEWSONE чому досі Михаіл Саакашвілі на звернувся до НАБу із заявою про злочин на основі оприлюднених ним раніше корупційних звинувачень
05.09.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва. На черзі, розробка повноцінної міської антикорупційної програми, яка б відображала реальні корупційні ризики та мала чіткі індикатори оцінки результативності.
28.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Леся Шевченко стала членом громадської частини Конкурсної комісії НАЗК, що була відібрана сьогодні на виборах, проведених Міністерством юстиції України за підтримки Програми розвитку ООН. Боротися з корупцією в Україні повинні три структури: Національне антикорупційне бюро (НАБ), Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК).
28.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Проект Генерального плану Києва до 2025 року є неприйнятним і має бути відхилений як такий, що суперечить інтересам громади. Таку точку зору під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі висловили представники громадянського суспільства і декілька колишніх очільників столиці.
28.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на ризики, висловлені у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р., що вже підтримане депутатами міської ради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.
24.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Команда Кличка озвучила вартість будівництва метро на Троєщину у розмірі майже 1,3 млрд доларів, що пов’язано з підняття теми будівництва цього масштабного інфраструктурного об’єкту для Києва із початком виборчої кампанії.
28.07.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Іван Сікора в коментарі для радіо «Голос столиці» про обіцянку голови ДФС Романа Насірова ліквідувати контрабанду та корупцію на митниці за 100 днів зазначив, що ми змушені оцінювати абстрактні обіцянки. Як показує практика виконання подібних обіцянок – їх можна згодом досить довільно інтерпретувати.
02.07.2015 Аналітика. Антикорупція. Статті.
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора прокоментував проект антикорупційної програми для Києва для радіо «Голос Києва». На його думку, програма має бути спрямована на зменшення ваги відомих корупційних ризиків та практик.
18.05.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Іван Сікора доав коментар радіо "СТОЛИЦІ"щодо нової антикорупційної програми
15.05.2015 Аналітика. Антикорупція. Статті.
Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора на сторінках газети Дзеркало тижня прокоментував ризики новоствореної національної Антикорупційної програми, прийнятої урядом 29 квітня 2015 року.
27.04.2015 Аналітика. Антикорупція. Статті.
Директор фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора про корупцію в Україні та методи боротьби з нею у студії Телеканалу новин "24"
27.04.2015 Аналітика. Антикорупція. Статті.
Експертні оцінки Фундації «Відкрите суспільство» дають вагомі підстави стверджувати, що нова програма має вади та недоліки, які потрібно усунути.