Аналітика, публічні фінанси

Сторінка 1

18.01.2017 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Експерт Фундації "Відкрите суспільство" Іван СІКОРА на сторінках "Дзеркала тижня" про бюджет Києва 2017. Про "ручні" пріоритети під прикриттям формальної прозорості, "секретні матеріали", участь громадян та про те, чому кияни мають досі обмежені можливості для впливу на вирішення їх проблем.
20.12.2016 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті. Іван Сікора
Іван Сікора про "секретні матеріали" бюджету столиці 2017, які так і залишилися недоступними для громадян навіть за запитом публічної інформації на сторінках "Української правди".
30.07.2016 Аналітика. Публічні фінанси. Міськи бюджети.
Місцева влада не задовольняє більшості критеріїв прозорості, участі та доброчесності бюджетного процесу - дослідження. Вперше в Україні проведена комплексна оцінка місцевої соціально-економічної та бюджетної політики за критеріями Індексу прозорості-участі-доброчесності (ПУД), який свідчить про незадовільний стан за більшістю з показників. Про це йшлося на прес-конференції у Києві, під час якої були представлені результати експертного дослідження місцевої бюджетної політики. Дослідження тривало рік, в рамках партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», яке об’єднує 40 громадських організацій та журналістів.
29.07.2016 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
За результатами дослідження Київ набрав 67,5 балів із 173 можливих, що складає 39% від загальної кількості балів і зайняв 4 позицію серед 17 українських міст. Це відповідає «мінімальному рівню» забезпечення бюджетної Прозорості, Участі та Доброчесності, і є значно вищим за середній досягнутий іншими містами показник в 43,7 балів. Києву не вистачило 1% аби досягнути «обмеженого» рівня забезпечення бюджетної Прозорості, Участі та Доброчесності.
21.12.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Іван Сікора висловив здивування в прямому ефірі NEWSONE чому досі Михаіл Саакашвілі на звернувся до НАБу із заявою про злочин на основі оприлюднених ним раніше корупційних звинувачень
02.11.2015 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора у програмі СТОЛИЦЯ каналу 24 розповів про бюджет Києва, Генплан та як ці документи повязані з залученням інвестицій до столиці.
02.11.2015 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора у програмі СТОЛИЦЯ каналу 24 розповів про бюджет Києва, Генплан та як ці документи повязані з залученням інвестицій до столиці.
08.10.2015 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Стаття директора Фундації "Відкрите суспільство" Івана Сікори про корупційні ризики повязані із проектом рішення Київради про інвестиційні конкурси опублікована на сторінках "Української правди". Нещодавно, Фундація "Відкрите суспільство" ініціювала Відкрите звернення до очільників столиці та депутатів Київради з приводу інвестиційних конкурсів. Звернення, окрім експертів, підтримане частиною політичних сил, які представлені в Київраді.
02.10.2015 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
"Єдине вікно для інвесторів" від команди Віталія Кличка може стати модифікованим вікном для легалізації давно апробованих корупційних схем попередників.
05.09.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Пропозиції Фундації «Відкрите суспільство» лягли в основу міського плану заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у міській адміністрації Києва. На черзі, розробка повноцінної міської антикорупційної програми, яка б відображала реальні корупційні ризики та мала чіткі індикатори оцінки результативності.
29.08.2015 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора сумнівається у коректності оціночної вартості будівництва метро на Троєщину, яка була озвучена командою Кличка, та повязав підняття теми будівництва цього масштабного інфраструктурного об’єкту для Києва, із початком виборчої кампанії.
28.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Леся Шевченко стала членом громадської частини Конкурсної комісії НАЗК, що була відібрана сьогодні на виборах, проведених Міністерством юстиції України за підтримки Програми розвитку ООН. Боротися з корупцією в Україні повинні три структури: Національне антикорупційне бюро (НАБ), Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК).
28.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Проект Генерального плану Києва до 2025 року є неприйнятним і має бути відхилений як такий, що суперечить інтересам громади. Таку точку зору під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі висловили представники громадянського суспільства і декілька колишніх очільників столиці.
28.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора під час свого виступу на депутатських слухань в Київраді звернув увагу на ризики, висловлені у Відкритому зверненні з приводу Генплану Києва 2025 р., що вже підтримане депутатами міської ради та численними громадськими організаціями та ініціативами столиці України.
24.08.2015 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Команда Кличка озвучила вартість будівництва метро на Троєщину у розмірі майже 1,3 млрд доларів, що пов’язано з підняття теми будівництва цього масштабного інфраструктурного об’єкту для Києва із початком виборчої кампанії.