Аналітика, публічні фінанси

Сторінка 4

19.05.2014 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Більшості політикам та топ-чиновникам легше боротися із корупцією на словах, аніж на ділі взяти зобов’язання щодо прозорості та підзвітності.
29.04.2014 Аналітика. Антикорупція. Новини.
29 квітня 2014 року у прес-центрі Національної спілки журналістів України Фундація «Відкрите суспільство» як координатор коаліції «За доброчесну публічну службу» презентувала кампанію «За доброчесність публічних осіб», метою якої є сприяти доброчесності, попередженню прихованню доходів та конфлікту інтересів у діяльності політиків, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування. У заході взяли участь Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство», директор Програми USAID РАДА - Едуард Рахімкулов та політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» - Марія Золкіна.
29.04.2014 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Громадськість оцінить готовність учасників виборчих перегонів та топ-службовці до реальної боротьби із корупцією
28.04.2014 Аналітика. Антикорупція. Новини.
Декларація доброчесності публічної особи підготовлена Фундацією «Відкрите суспільство» як координатором Коаліції «За доброчесну публічну службу»
17.04.2014 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
На конференції "Реформування та громадський контроль у сфері надання адміністративних послуг в Україні» директором Фундації "Відкрите суспільство" було представлено результати порівняльного дослідження роботи Центрів надання адміністративних послуг в Деснянському районі м. Києва та в м. Чернігові.
14.04.2014 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора дав інтерв’ю провідній діловій газеті «Бизнес» щодо запропонового урядом України «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» як альтернативи федералізації
09.02.2014 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
В «Дзеркала тижня» від 07.02.2014 року опублікована повна версія аналітичного матеріалу Фундації «Відкрите суспільство» стосовно бюджету Києва-2014.
07.02.2014 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Фундація «Відкрите суспільство» оцінила вартість корупційних ризиків у міському бюджеті в 3 млрд грн, або 15% від Бюджету Києва.
07.11.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Малий і середній бізнес м. Києва всупереч затвердженій міській програмі сприяння розвитку малому і середньому підприємництву на 2011-12 рр. недоотримав більше 100 млн грн, а переважна частина виділених коштів (11,1 млн грн) пішла на погашення відсотків за кредитами 2007-2008 рр.
29.10.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Київська програма сприяння малому та середньому підприємництву не виконала своїх завдань.
27.09.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Матеріал підготовлений в рамках адвокації Фундацією «Відкрите суспільство» заходів, спрямованих на необхідності бюджетної прозорості, підзвітності та участі громадськості в бюджетному процесі в Україні.
24.09.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
В рамках проекту «Розробка пропозицій до публічних політик щодо бюджету м. Києва», що реалізовується Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», проаналізовано вплив міських цільових програм на становище їх бенефеціарів.
19.09.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Підгрупа «Протидія корупції» РОБОЧОЇ ГРУПИ 1 Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства підтримала ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо бюджетної відкритості, прозорості та підзвітності ініційоване Фундацією «Відкрите суспільство».
02.09.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Провідна українська газета «Дзеркало тижня» опублікувала статтю «Голий король?» за результатами аналітичного звіту щодо бюджетної політики в Києві, підготовленого Фундацією "Відкрите суспільство"
29.08.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Втрати бюджету Києва від корупційних ризиків та нераціональної бюджетної політики перевищують 14 млрд. грн.