Аналітика, публічні фінанси

Сторінка 6

09.11.2012 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
У ВРУ прийнято за основу законопроект № 11386 30.10.2012 року за №11386 від Національного банку України (Арбузов С.І.) було зареєстровано Проект Закону про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо закупівель робіт, пов'язаних із діяльністю Національного банку України).
29.06.2012 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
116 заходів на виконання завдань Державної програми по запобіганню і протидії корупції на 2011-2015 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240. Захід фактично прирівнено до бюджетної програми, в межах якої виконується державна цільова програма, що виконується одним розпорядником, якому, як правило, надано код КВКВ, або виконується більшою кількістю розпорядників.
13.05.2012 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Презентация
21.12.2011 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Фундація "Відкрите суспільство" здійснила громадську експертизу дотримання прав і свобод громадян при проведенні медико-соціальної експертизи при Мінохоронздоров’я, підготовки і впровадження індивідуальних програм реабілітації інвалідів, впровадження у зазначеній сфері Конвенції ООН про права інвалідів.
19.12.2011 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Даний моніторинг розроблено з метою покращенню доступу територіальних громад до інформації про об’єкти державного і комунального майна на місцевому рівні.
27.09.2010 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
З метою оцінки ступеню відкритості місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та стану створеннями галузевих рад у якості спеціалізованих дорадчих органів. Фундація «Відкрите суспільство» взяла участь у проведенні моніторингу виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. №518 «Про утворення місцевих та регіональних галузевих рад підприємців».
27.10.2009 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
27.03.2009 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
У світовій теорії і практиці адміністративне управління порівнюють з медициною, а фах управлінця з фахом лікаря. Відмінність – лише в одному: соціальний управлінець – державний службовець, менеджер комерційної чи громадської організації – лікує й попереджає соціальні хвороби – дисбаланси інтересів, обмеження прав і свобод людини, порушення рівності можливостей, блокування перспектив загального розвитку і т.д. А для цього він має вміти професійно досліджувати й виявляти соціальні інтереси; прогнозувати ризики й проблеми їх реалізації; розуміти системну будову соціальних проблем і знаходити такі їхні складові елементи (об’єкти впливу), управляючи якими можна досягти розв’язання цих проблем.
24.03.2009 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Фахівці Фундації «Відкрите суспільство», вивчивши кращі практики підготовки проектів місцевих рішень, брали участь у підготовці окремих проектів типових рішень місцевих органів влади. До пакету таких документів з покращення управлінням місцевим розвитком увійшли проекти розпоряджень голови місцевої державної адміністрації і міського голови, рішення місцевої ради та виконкому.