Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.

Моніторинг та попередня оцінка наявності публічних (електронних) реєстрів землі і майна на території м.Києва та областей України

понеділок, 19 грудня 2011 462
Даний моніторинг розроблено з метою покращенню доступу територіальних громад до інформації про об’єкти державного і комунального майна на місцевому рівні.

Для цього експертами Фундації "Відкрите суспільство":

1. Розроблено форму збору і класифікації інформаційних даних про наявність і повноту ведення публічних (електронних) реєстрів землі і майна у областях України.

2. Зібрано початкову інформацію про наявність публічних (електронних) реєстрів землі і майна на території областей України.

2. Проаналізовано функціональну структуру декількох існуючих публічних (електронних) реєстрів землі і майна, створених на рівні областей і міст.

 

Переглянути "Моніторинг та попередня оцінка наявності публічних (електронних) реєстрів землі і майна на території м.Києва та областей України" 

 

Переглянути "Моніторинг та аналіз існуючого ресурсного потенціалу м.Києва і областей України, ефективностідержавної й муніципальної політики покращення ділового та інвестиційного клімату, реалізації місцевих соціально-економічних програм і підвищення зайнятості населення".