Аналітика, публічні фінанси

Сторінка 5

28.08.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Втрати бюджету Києва від корупційних ризиків та нераціональної бюджетної політики перевищують 14 млрд.грн.
08.07.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Бюджетна система України є сукупністю державного бюджету та місцевих бюджетів, побудованій з урахуванням економічних відносин, державного і адміністративно-територіальних устроїв і врегульованій нормами права.
24.04.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
У 2011 році Київська міська влада не надала територіальній громаді міста Києва якісних і в повному обсязі державних гарантій і соціальних послуг, дохідну частину бюджету столиці було виконано лише на 84,1%, а видаткову частину – на 85,9%.
22.04.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
Коаліція громадських організацій та незалежних експертів, на чолі з Transparency International Україна, організаціями-партнерами (Український інститут публічної політики, Антикорупційна рада України, Громадська організація “Фундація “Відкрите суспільство”, «Філософія серця», Центр політико-правових реформ, CASE Україна) та незалежні експерти виконують проект “Державна антикорупційна політика - під контролем громадськості”.
15.04.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
Символічно, що суб’єктом законодавчої ініціативи виступив Кабінет міністрів України на чолі з Миколою Азаровим, який мав би підвищувати ефективність витрат бюджетних коштів через розширення участі в конкурсах більшої кількості учасників. На думку експертів Фундації «Відкрите суспільство», і так незначну конкуренцію на ринку закупівель забюджетні кошти знову прагнуть обмежити за ініціативи уряду. Показово, що це відбувається на фоні декларування євроінтеграційних намірів України. Фактично урядом створюються додаткові перешкоди стосовно підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
08.04.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
Публічна сплата податків усіма громадянами, у т.ч. держслужбовцями, з легально отриманих доходів повинна стати головною метою для декларування та звітування. Існує ризик перетворення антикорупційної політики у державі у безжалісну PR-кампанію, яка постійно підкреслюватиме пересічному громадянину України, що політичні діячі та державні службовці найвищих рангів або всі є відірвані від рівня пересічного громадянина, або ж заздалегідь можуть розглядатися ним як потенційні роботодавці. Таке позиціювання може спричинити непотрібну конфронтацію та нетерпимість.
29.03.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
Станом на 26.03.2013 на розгляді ВРУ знаходяться такі законопроекти, з підготовки яких Комітет з питань економічної політики визначено головним.
06.03.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Тема випуску: За якими правилами розподіляються сім мільярдів гривень київської громади?!!
03.03.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
ГО "Фундація "Відкрите суспільство" проводить громадську експертизу цільових програм міста Києва. Результатом стануть розробка пропозицій до публічних політик щодо бюджету столиці.
03.03.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Експерти ГО «Фундація «Відкрите суспільство» розробили методику проведення оцінки прозорості та відкритості державних закупівель (здійснення бюджетних видатків) на місцевому рівні.
03.03.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Фундація «Відкрите суспільство» проведе громадську експертизу цільових програм столиці
10.02.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Фундація «Відкрите суспільство» розробила методику дослідження міських бюджетних цільових програм, що допомагає об'єктивно оцінювати їх ефективність та відповідність інтересам і потребам міських громад.
08.02.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік
08.02.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.
"Про бюджет міста Києва на 2013 рік" з усіма додатками
18.01.2013 Аналітика. Публічні фінанси. Закупівлі за бюджетні кошти.
Станом на 18 січня 2013 року в Комітеті з питань економічної політики Верховної Ради України на розгляді перебуває два законопроекти, якими вчергове пропонується внесення змін до Закону «Про здійснення державних закупівель».