Аналітика. Публічні фінанси. Бюджет Києва. Статті.

Про бюджет, Генплан та як ці документи пов'язані із залученням інвестицій до столиці

понеділок, 02 листопада 2015 957
Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора у програмі СТОЛИЦЯ каналу 24 розповів про бюджет Києва, Генплан та як ці документи повязані з залученням інвестицій до столиці.

А також про скандальне будівництво на Микількій-Слобідці, що непокоїть як місцевих мешканців, так і релігійну громаду греко-католиків через тріщини на стінах Кафедрального собору разом із початком будівництва «Сонячної рів'єри» біля метро Лівобережна. Приємного перегляду всім небайдужим до долі столиці.

Дивіться з 14 хв.

//www.youtube.com/watch?v=UrLX1USKarg

https://www.youtube.com/watch?v=UrLX1USKarg Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора у програмі СТОЛИЦЯ каналу 24 розповів про бюджет Києва, Генплан та як ці документи повязані з залученням інвестицій до столиці. А також про скандальне будівництво на Микількій-Слобідці, що непокоїть як місцевих мешканців, так і релігійну громаду греко-католиків через тріщини на стінах Кафедрального собору разом із початком будівництва «Сонячної рів'єри» біля метро Лівобережна. Приємного перегляду всім небайдужим до долі столиці. Дивіться з 14 хв:)