Іван Сікора про проблему незаконних забудов в Києві для «Київського рингу з Реною Назаровою»

02.07.2015 1109
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора для «Київського ринг у з Реною Назаровою» про проблему незаконних забудов у столиці. Іван Сікора неодноразово стверджував, що реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв.

Повне відео передачі "Київський ринг", тема: Скандальні забудови у столиці: де компроміс між інтересами громади та бізнесу можна

переглянути тут

Деякі із обєктів незаконного будівництва в Києві.

ВОЛГОГРАДСЬКА, 25  - 17 січня 2015 року: кияни вкотре перешкоджали черговій спробі незаконно звести багатоповерхівку, попри те, що рішенням попередньої міськради від 23 жовтня 2013 року у мешканців вул. Волгоградської «забрали» 6,5 соток землі без погоджень з користувачами прилеглих ділянок, неправомірно віддавши існуючому тут магазину 15 соток землі. Більше читати тут

ОСОКОРКИ - 17 лютого 2015 року: У експерта Фундації "Відкрите суспільство" виникло багато питань щодо підтримки скандального будівництва біля метро «Осокорки». Кривавий конфлікт між забудовником, міліцією та місцевими жителями на Осокорках, що відбувся 17-18 листопада 2014 року, отримав продовження. Більше читати тут.

МИКІЛЬСЬКА-СЛОБІДКА -   20 березня 2015 року: В боротьбі проти корупційних схем та незаконних забудов в місті Києві Фундація "Відкрите суспільство" та група "Реанімаційний пакет реформ для Києва" виступили на боці ініціативної групи по вул. Микільсько-Слобідській, 1а.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо порушення вимог чинного законодавства при будівництві житлового комплексу «Сонячна Рів’єра» (Микільська-Слобідка), яке було ініційоване Фундацією "Відкрите суспільство". 

 

Іван Сікора: Реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв. Більше тут

 

 


Інше наше відео