Ці практики аналізуються Фундацією «Відкрите суспільство» на постійній основі та відповідні пропозиції щодо їх усунення та попередження надаються міській владі столиці. Більше про пропозиції тут.
"Разом із фокусуванням на відомих та важливих корупційних ризиках та практиках – важливо мати чіткі та вимірюванні індикатори для кожного завдання та заходу програми. Ці індикатори мають фокусуватися не лише на процесі боротьби із корупцією, а й оцінювати вплив програми на корупційні ризики та практики", зазначив Іван Сікора.
29 квітня 2015 року Фундація «Відкрите суспільство» та Реанімаційний пакет реформ для Києва надали пропозиції щодо переліку завдань та заходів антикорупційної програми, які були взяті за основу. Раніше (в листопаді 2014 року) Фундація «Відкрите суспільство» надала місцевій владі Києва «Концептуальні підходи до розробки Київської міської цільової програми попередження корупції».
Фундація «Відкрите суспільство» має 5 річний досвід аналізу бюджетної та антикорупційної політики в м. Києві. Експерти організації неодноразово аналізували причини та вартість корупції для бюджету столиці. Наприклад, вартість корупції в сфері земельних відносин становить 50 млрд. грн. В 2014 році Фундація організувала успішну адвокаційну кампанію, що мала результатом проведення громадського обговорення проекту бюджету столиці на 2015 р. Така подія відбулася вперше в Києві. Також в 2014 р. ми вперше в Україні розробили візуалізований он-лайн бюджет столиці для громадян.