Фундація. Наші новини.

ПРЕС-АНОНС: Річниця прийняття програми Київського міського голови: оцінка прогресу у виконанні реформ

понеділок, 06 липня 2015 419
9 липня 2015 року з 15.00 до 17.00 в агенції «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького 8/16, конференц-зал) відбудеться круглий-стіл на тему «Річниця прийняття програми Київського міського голови: оцінка прогресу у виконанні реформ».

Організатор - Фундація «Відкрите суспільство», що провела громадський моніторинг виконання "Програми першочергових кроків Київського міського голови".

9 липня виповнюється рік як В.Кличко оголосив пріоритети в управлінні столицею: боротьба з корупцією, прозоре та ефективне використання бюджету на потреби киян, залучення інвестицій,  створення умов для безпеки і комфорту киян і співпраця з громадою при ухваленні рішень. Отримавши всю повноту влади в столиці, обіймаючи посаду  міського голови, та будучи призначеним на посаду  голови КМДА, а також маючи більшість в Київраді, Віталій Кличко мав всі можливості аби максимально просунутися у виконанні програми реформ.

Під час заходу будуть надані відповіді на наступні питання:

  • Що вдалося зробити, що не вдалося і чому та як це вплинуло на життя киян? 
  • Чи вдалося вирішити проблеми, які багато років хвилювали та хвилюють киян?
  • В яких сферах вдалося завдати обіцяного «нищівного удару по корупції» та де все ще відбувається переважно імітація «удару по корупції»?
  • Що стоїть на заваді зупинки «викачування ресурсів» із столиці? 
  • Хто стоїть на заваді більшості в Київраді у виконанні головою КМДА В.Кличком його програми?
  • Що пропонують громадські експерти?

До участі в заході запрошенні Київський міський голова Віталій Кличко, секретар Київради Олексій Резніков, посадовці КМДА та депутати Київради, незалежні експерти.

Інформація про організатора: Фундація «Відкрите суспільство» вже 5 років займається аналізом міської політики в столиці. Серед наших досягнень:
-  Регулярний аналіз бюджетної, земельної та містобудівної, антикорупційної політики в Києві;
-  Оцінка перших 100 днів команди Віталія Кличка у вересні 2014 року;
-  Надання «Дорожньої карти реформ в сфері бюджетної та антикорупційної політики» (червень 2014);
-  Ініціювання вперше в історії столиці громадське обговорення міського бюджету та активна участь у наданні пропозицій щодо змісту бюджетної політики;
-   Зробили внесок у недопущення прийняття нового Генплану Києва 2025 «імені Черновецького» та надавала інформаційно-консультативну підтримку ініціативним групам місцевих жителів, які страждають  від незаконних рішень (скандальні забудови на Осокорках, Микільській Слобідці, пр. Науки тощо)
-   Робота в рамах ініціативи «Реанімаційний пакет реформ для Києва» та Антикорупційної Ради при міському голові Києва, та робота над розробкою антикорупційної програми для Києва.  

Захід проводиться в рамках проекту «Громадська варта Києва: здійснення громадського контролю за розробкою та реалізацією антикорупційної політики у місті Києві», що реалізується Фундацією «Відкрите суспільство»  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Реєстрація за посиланням:  goo.gl/forms/z00whiODrF
 
В разі питань дзвонити за тел.: (044) 425 7709, (067) 505 84 04, (050) 382 4661; osf55@ukr.net