Фундація. Наші новини.

Фундація «Відкрите суспільство» та громадські антикорупціонери розкажуть про результати зустрічі з М.Азаровим

середа, 24 квітня 2013 797
Завтра, 25.04.2013 р. о 12.30 під стінами приймальні громадян Кабміну (Київ, пров. Музейний, 12) Фундація «Відкрите суспільство» разом з представниками інших громадських антикорупціонерів проведуть брифінг за підсумками особистої зустрічі з Прем’єр-міністром України М. Азаровим із приводу обговорення проблем Державної програми запобігання і протидії корупції на 2011-2015 рр.

Представники коаліції громадських організацій, які провели незалежний моніторинг змісту та ефективності виконання державної антикорупційної програми вартістю в понад 820 млн грн, прокоментують представникам ЗМІ результати цієї зустрічі та озвучать висунуті вимоги, досягнуті домовленості й подальші дії.

Брифінг проведуть представники Transparency International Україна, Антикорупційної ради України, Фундації «Відкрите суспільство», ІПЦ «Наше право» та інших партнерів моніторингового проекту.

Як уже повідомлялося, коаліція громадських організацій виявила цілу низку прогалин антикорупційної держпрограми в рамках комплексного моніторингу, що здійснювався впродовж майже 7 місяців. З метою вирішення порушених проблем вони були вимушені 06.03.2013 р. провести акцію громадського протесту під стінами АПУ та КМУ, записавшись на особистий прийом до прем’єр-міністра. Громадські експерти відобразили свої зауваження та рекомендації до антикорупційної держпрограми у вигляді інфографіки, що завтра буде представлено М.Азарову. Вони мають намір відстоювати перед Урядом не просто вдосконалення антикорупційної держпрограми, а зміну її пріоритетів, завдань, принципів координації, запровадження постійного моніторингу її виконання за об’єктивною й доступною громадськості методологією.