Фундація. Наші новини.

Конкурс на посади 8 аналітиків для здійснення моніторингу діяльності народних депутатів України

середа, 09 березня 2016 202
Фундація «Відкрите суспільство» продовжила конкурс на посади 8-ми аналітиків для здійснення моніторингу діяльності народних депутатів щодо лобіювання фондів для виборчих округів. Конкурс проводиться в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект реалізується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Фундація «Відкрите суспільство»  продовжила  конкурс на посади 8-ми аналітиків для здійснення моніторингу діяльності народних депутатів щодо лобіювання фондів для виборчих округів. Конкурс проводиться в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект реалізується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Шукаємо АНАЛІТИКІВ для моніторингу та оцінювання 8-ми виборчих округів на основі наданої Фундацією «Відкрите суспільство» методики.

Термін дії контракту – квітень 2016 року.

Предметом моніторингу та оцінювання є наступні виборчі округи:

  1. м. Київ
  2. Київська область, мажоритарний виборчий округ № 97 (Бровари, Баришівка, Березань та єдина об’єднана громада в Київській області)
  3. Волинська область, мажоритарний виборчий округ № 19 (м. Володимир-Волинський)
  4. Тернопільська область, мажоритарний виборчий округ № 167 (м. Чортків)
  5. Харківська область (м. Харків та область) 
  6. Луганська область (м.Северодонецк та Луганська область)
  7. Закарпатська область (м. Хуст та Закарпатська область)
  8. Чернігівська область (м. Чернігів та область)

Метою проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу»  є підвищення доброчесності, прозорості та підзвітності депутатів парламенту перед виборцями щодо інформування про лобіювання ними виділення коштів для їх виборчих округів. Серед завдань проекту є підвищення обізнаності депутатів парламенту щодо кращих доброчесних практик підзвітності та інформування виборців про виділення ними чи за їх допомогою коштів для їх виборчих округів.

Перед  аналітиками стоятимуть наступні завдання:

  1. Проаналізувати роботу депутатів в частині лобіювання  виділення коштів для їх виборчих округів та інформування про це виборців;
  2. З’ясувати роль народних депутатів (мажоритарних та закріплених за виборчими округами) у вирішенні  місцевих проблем на рівні виборчого округу, на обласному та національному рівні  в контексті виконання обов’язків народного депутата та виконання передвиборчої програми;
  3. Проаналізувати практику інформування народними депутатами про їх внесок у виділення кошті для потреб бенефіціаріїв на території їх виборчих округів.

При оцінюванні резюме будуть враховуватися наступні критерії:

  1. Знання  повноважень народних депутатів та можливостей їх впливу на вирішення проблем на місцевому, обласному та національному рівнях;
  2. Розуміння місцевої проблематики, яка може бути вирішена із залученням коштів/співфінансування із державного бюджету;
  3. Знання проблем виборчого округу або/та готовність їх швидко оцінити;
  4. Навики та/або досвід моніторингу та оцінки бенефіціаріїв, які отримали вигоду від діяльності депутата на території виборчого округу;
  5. Готовність до комунікації із народними депутатами, посадовими особами виконавчого комітету місцевої ради, ОДА та Міністерства регіонального розвитку України, експертами та журналістами в разі потреби;
  6. Досвід роботи помічником народного депутата, обрання в минулому депутатом обласної чи міської ради, досвід роботи посадовою особою виконавчого комітету місцевої ради чи в органах центральної виконавчої влади;
  7. Проживання на території округу, який є предметом моніторингу або готовність відвідувати виборчий округ за потреби;
  8. Готовність швидко включитися в роботу та дотримуватися вимог та термінів надання звітів;
  9. Відповідальність та готовність до інтенсивної роботи протягом квітня 2016 р.

Резюме надсилати до 25.03.2016 р. на адресу: info@osf.org.ua (із зазначенням «Резюме на конкурс аналітиків – назва округу чи округів»).

Резюме можна передати у друкованому вигляді у конверті або надіслати поштою за адресою: м. Київ, 04070, вул. Братська, 6, офіс 402 із зазначенням на конверті "«Резюме на конкурс аналітиків – назва округу чи округів»

Обов’язковим є зазначенням виборчого округу або округів,  які є предметом Вашого інтересу.

УВАГА: Вітається надання разом із РЕЗЮМЕ  короткого опису проблематики виборчого округу, який є предметом Вашого інтересу, та ролі народних депутатів у вирішенні конкретних проблем виборчого округу (в т.ч. в рамках виконання передвиборчих обіцянок). 

В разі питань – прохання писати на пошту: info@osf.org.ua до 16.03.2016 р.

Резюме надсилати до 25.03.2016 р. на адресу: info@osf.org.ua (із зазначенням «Резюме на конкурс аналітиків – назва округу чи округів»).

Фундація «Відкрите суспільство» більше 13 років здійснює дослідження роботи українського парламенту та аналізує законодавчі ініціативи парламентарів з точки зору виконання їх передвиборчих обіцянок, здійснює експертизу законопроектів щодо відповідності нормам та стандартам права ЄС.

Фундація «Відкрите суспільство» є провідним аналітичним центром в сфері аналізу місцевих  бюджетної, інвестиційної, земельно-містобудівної та антикорупційної політик. Фундація та експерти організації мають досвід успішного консультування та експертного супроводження місцевих громадських організацій та ініціатив у 15 містах України протягом останніх років.

Більше про діяльність Фундації «Відкрите суспільство» у розділі ПОДІЇ, Публічні фінанси та Антикорупція.

Інформація про проект «Громадський моніторинг виділення фондів для округу».