Фундація. Наші новини.

Експерти ВРУ та Уряду ознайомились з інституційними аспектами забезпечення та організації виконання Угоди про асоціацію

середа, 31 січня 2018 1283
ПЕГ організувала в Комітеті ВРУ з питань євроінтеграції навчальний семінар «Інституційне забезпечення та організація виконання Угоди про асоціацію»

31 січня ц.р. за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Фундації «Відкрите суспільство» та Парламентської експертної групи з питань європейської інтеграції відбулось продовження серії навчального семінару з питань наближення законодавства України до права Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на тему «Інституційне забезпечення та організація виконання Угоди про асоціацію» для співробітників Апарату Верховної Ради України та міністерст.

Доповідачами тренінгу виступили Денис Черніков (Парламентська експертна група з євроінтеграції), Руслан Ткаченко («Центр досліджень європейського права») та Алла Джунь (експерт у сфері європейської інтеграції). 

В ході навчального тренінгу учасники ознайомилися з організацією виконання Угоди про асоціацію в контексті європейського досвіду та реформи державного управління в Україні та питаннями розвитку системи адаптації законодавства України до права ЄС.

Під час тренінгу, окрім зазначених питань, було розглянуто, зокрема, систему планування та моніторингу виконання Угоди та двосторонні органи Асоціації,  проблеми здійснення офіційних перекладів актів права ЄС.

 

Програма семінару 

Завантажить //program_25.01.18.docx