Фундація. Наші новини.

Відкритий дебатний турнір «Дебати про Європу»

п'ятниця, 01 червня 2018 165
16 червня 2018 р. у Києві відбудеться відкритий турнір «Дебати про Європу». Захід організовує Асоціація випускників Колежду Європи за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Ініціатива українських випускників Коледжу Європи з’явилась у той самий час, коли цивілізовані дебати є надзвичайно важливими для мирного суспільства, і демократія була б помилковим поняттям без них”, – Й. В. Ґерт Антсу, Посол Естонії в Україні.

Дебати відбудуться з 10:00 до 14:30 год. у приміщенні Хабу 4.0 (пров. Ярославський 1/3) в британському парламентському форматі, який є змагальною формою академічних дебатів зі сторонами, що представляють «уряд» та «опозицію». В інтенсивному режимі «слухання-реакції» Ви матимете можливість стати учасником чи спостерігачем дебатів та покращити навички аналітичного мислення, аргументації, попрактикувати англійську мову та продемонструвати свої знання про актуальні проблеми ЄС.

Гості заходу:

  • Ґерт Антсу, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні;
  • Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
  • Давід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС в Україні.

Щоб відвідати захід у якості спостерігача, просимо зареєструватися за цим посиланням.

З усіма запитаннями звертайтесь за електронною поштою t.duchesse@gmail.com (Тетяна Семілетко).

Турнір відбудеться в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”. Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua