Фундація. Наші новини.

Відкриття екологічних даних в Україні - нові виклики і можливості

субота, 01 грудня 2018 67

1 грудня Фундація “Відкрите суспільство” в рамках проекту Відкрите довкілля провела Open Data Camp: Довкілля - зустріч із заінтересованими і потенційними користувачами екологічних даних, на якій також обговорили можливості управління державними екологічними даними.

 

Спікери - експерти проекту Відкрите довкілля та представник Держводагенства обговорили з учасниками події нові підходи до відкриття і відображення даних про воду, нову систему відображення даних по воді, стан екологічного спостереження в Україні та нові виклики системи державного моніторингу водних ресурсів, що стануть перед Україною з 1 січня 2019 року.

 

Серед учасників Кемпу були представники бізнесу та громадських організацій в сферах екології та IT. Завдяки обговоренням проблем поточного відображення і якості екологічних даних ми отримали нові свідчення і запит на якісні дані у цій сфері. Всі результати обговорення будуть враховані при подальшому функціонуванні проекту Відкрите довкілля.

Захід було організовано в рамках проекту «Відкритий доступ», що його виконує ГО «Фундація «Відкрите суспільство» завдяки підтримці гранту від глобальної філантропічної організації Luminate, що є частиною the Omidyar Group (luminategroup.com).