Фундація. Наші новини.

Чому команда В.Кличка робить чергову спробу узаконити земельні махінації попередників через ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН КИЄВА ДО 2025 РОКУ? ПРЕС АНОНС

четвер, 27 серпня 2015 1295
28 серпня 2015 року о 9.45 в Українському кризовому центрі (Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція «Чому команда В.Кличка робить чергову спробу узаконити земельні махінації попередників та системні порушення чинного Генплану Києва до 2020 р.?».

28 серпня 2015 року о 9.45  в Українському кризовому центрі (Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція «Чому команда В.Кличка робить чергову спробу узаконити земельні махінації попередників та системні порушення чинного Генплану Києва до 2020 р.?». Організатор заходу: Фундація «Відкрите суспільство», що неодноразово звертала увагу та корупційні ризики пов’язані із намаганнями прийняти проект Генерального плану Києва до 2025 р. та показала міській владі де знайти млрд грн до міського бюджету здійснюючи реальну боротьбу із корупцією в сфері земельних махінацій та містобудування.

Запрошені виступаючі: Олексій Резніков, секретар міськради Києва, Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство», екс-голови КМДА Володимир Бондаренко, Олександр Омельченко та Іван Салій, експерт в сфері містобудування Віктор Глеба. 

Прес-конференція присвячена підбиттю результатів депутатських слухань в Київраді щодо Генплану Києва, що відбулися 27серпня 2015 р. Ще 30 липня 2015 року Фундація «Відкрите суспільство» звернулася ізВідкритим зверненням та пропозиціями до порядку денного депутатських слухань щодо проекту Генерального плану Києва до 2025 року де звернула увагу на неприпустимість імітації обговорення, як це вже було із проектом бюджету Києва в листопаді 2014 року (були ініційовані Фундацією «Відкрите суспільство») та в січні 2015 року. Однак досі, відповіді від міськради Києва, так і не отримано.

Напередодні депутатських слухань Фундація «Відкрите суспільство» ініціювала ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ З ПРИВОДУ ПРОЕКТУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ КИЄВА ДО 2025 РОКУ ЯКИМ РОБИТЬСЯ СПРОБА УЗАКОНИТИ ЗЕМЕЛЬНІ МАХІНАЦІЇ ТА СИСТЕМНІ ПОРУШЕННЯ  ЧИННОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ КИЄВА ДО 2020 РОКУ. Звернення підтримане колишніми очільниками столиці, громадськими активістами та експертами.   У Відкритому зверненні до міського голови В.Кличка та політичних сил, які представлені в Київраді, а також до політиків, які будуть боротися за мандат міського голови Києва та депутатів міськради СФОРМУЛЬОАВАНІ чіткі вимоги та пропозиції щодо вирішення долі чинного Генплану Києва 2020  та проекту  Генплану Києва 2025 р.

Учасники прес-конференції пояснять свою позицію та висловлять бачення вирішення питання із  Генпланом Києва 2020  та проектом  Генплану Києва 2025.

Під час заходу будуть надані відповіді на наступні питання:

  • Чому команда Кличка не полишила надії «протягнути» проект  Генплану Києва 2025, що був розроблений попередниками задля легалізації земельних махінацій?
  • Яка перспектива очікує Київ в разі прийняття Генплану Києва 2025?
  • Як Генплан Києва 2025 «краде» кошти із бюджету столиці та перетворює Київ у мега-село?

Текст Відкритого звернення тут. Прес-анонс заходу тут.

В разі питань дзвонити за тел.: (044) 425 7709, (050) 382 4661; osf55@ukr.net

Більше про тему Генплану Києва читайте на сайті Фундації «Відкрите суспільство» в розділах Публічні фінанси, Події та Антикорупція.

Будо раді співпраці у справі донесення правди до киян щодо майбутнього столиці.