Фундація. Наші новини.

Фундація «Відкрите суспільство» представить попередні результати аналізу державної координації допомоги ЄС в Україні, Грузії та Молдові

четвер, 19 листопада 2015 245
Леся Шевченко і Денис Черніков представлять попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

Президент Фундації Леся Шевченко виступатиме 19 листопада о 18:00, на Ярмарку проектів та нетворкінгу під час Щорічної Асамблеї ФГО СП у Києві. Леся представить попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

Презентація є частиною проекту «Координація допомоги ЄС: Україна, Молдова, Грузія», що реалізується Фундацією у співпраці з Ліберальною Академією Тбілісі та Асоціацією зовнішньої політики Молдови. Загальна мета полягає в оцінці інституційних, правових і програмних аспектів державної координації у відповідь на зростаючі очікування підвищення обсягів підтримки ЄС, а також того як вони вбудовані в загальну систему політики, як вони сприяють прозорості, підзвітності та участі громадянського суспільства. Майбутні заходи проекту включатимуть вироблення конкретних рекомендацій та обговорення їх з експертами, заінтересованими сторонами та громадськістю.

Запрошуємо на презентацію. Для отримання більш докладної інформації про Фундацію або проект, завітайне та нашу веб-сторінку http://osf.org.ua/ або зв'яжіться з нами по електронній пошті info@osf.org.ua.