Фундація. Наші новини.

Фундація «Відкрите суспільство» прийме участь у формуванні дієвого плану зниження рівня корупції в Україні під час національної дискусії практиків 31 січня 2015 року

понеділок, 26 січня 2015 289
Фундація "Відкрите суспільство" разом з провідними експертами України у сфері боротьби з корупцією, профільних владних організацій, громадських та ділових кіл сформує дієвий план зниження рівня корупції в Україні під час національної дискусії практиків.

Фундація «Відкрите суспільство» візьме участь в національній дискусії практиків, присвячена готовності України до впровадження реальних антикорупційних реформ, що відбудеться 31 січня 2015 року за підтримки Європейського Союзу.

Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство» та експерт в сфері антикорупційної політики представить напрацювання Фундації «Відкрите суспільство».

Нова державна антикорупційна програма зараз розробляється урядом України, експертами Програми розвитку ООН та Фундації «Відкрите суспільство».  Фундація «Відкрите суспільство» координує розробку державної антикорупційної програми від імені Реанімаційного пакету реформ.

В грудні 2014 року Іван Сікора від імені Фундації «Відкрите суспільство» надав пропозиції щодо типових підходів до розробки індикаторів виконання завдань та заходів державної антикорупційної програми. В рамках кожного із чотирьох результативних показників (витрат, продукту, ефективності, якості) запропоновані індикатори досягнення поставлених цілей та завдань. 

Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора вважає, що «коректно розроблені індикатори оцінки результативності та ефективності в рамках кожного із заходів антикорупційної програми поряд із громадським моніторингом ії виконання та участю громадськості у запланованих заходах  є ключовими для ії успішності та впливу на зменшення корупції».

Під час національної  експертної дискусії практиків «ЯК ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ У ВПРОВАДЖЕННІ СИСТЕМНИХ АНТИКОРУПЦІЙНИХ РЕФОРМ?», що відбудуться 31 січня (субота) з 11:00 до 15:00 у приміщенні Національної академії наук України (Мала зала, вул. Володимирська, 55) можна буде почути оцінки урядовців, а саме, Міністерства юстиції України щодо стану розробки програми, а також оцінки Івана Сікори та Руслана Рябошапки, які відповідно представляють Фундацію «Відкрите суспільство» та ПРООН.

Щодо додаткових питань звертатися:  (050) 382 4661, osf55@ukr.net

Довідка:

Іван Сікора має багаторічний досвід та власні напрацювання в сфері розробки антикорупційного законодавства, моніторингу виконання та оцінки впливу попередньої державної антикорупційної програми та антикорупційних програм, що приймалися на рівні областей та міст України (зокрема, на прикладі м. Києва, м. Чернігова та Чернігівської області),  надання пропозицій щодо розробки антикорупційних програм для м. Києва та Київської області. 

Зараз Фундації «Відкрите суспільство» від імені Реанімаційного пакету реформ – Київ розробляє нову антикорупційну програму для київської міської влади. На думку експертів Фундації «Відкрите суспільство» та Реанімаційного пакету реформ млрд грн витрачаю лише бюджет Києва від корупційних практик та схем, які досі не поламані новою київською міською владою.

Більше про бюджет Києва та корупцію у столиці України:

Публічне звернення до міського голови В.Кличка

Стаття  Удар по корупції в Києві: обіцянки та реальність «Дзеркало тижня. Україна» №47, 12,12.2014

Стаття "Де знайти кошти для наповнення бюджету Києва?«Українська правда. Київ» 14.01.2015

Стаття "Реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв" Коментар Директора Фундації "Відкрите суспільство" веб-стайту "НІ КОРУПЦІЇ"

Бюджет-2014: системні ризики вартістю понад 188 млрд грн.