Фундація. Наші новини.

За яких умов нова державна антикорупційна програма вплине на зменшення рівня корупції в Україні?

понеділок, 26 січня 2015 1351

За яких умов нова державна антикорупційна програма вплине на зменшення рівня корупції в Україні?

Івана Сікору, директора Фундації «Відкрите суспільство» та експерта в сфері антикорупційної політики запрошено представити напрацювання Фундації «Відкрите суспільство»  та власні оцінки під час національної  експертної дискусії практиків, що відбудуться 31.01.2015 року.

Нова державна антикорупційна програма зараз розробляється урядом України, експертами Програми розвитку ООН та Фундації «Відкрите суспільство».  Фундація «Відкрите суспільство» координує розробку державної антикорупційної програми від імені Реанімаційного пакету реформ.

В грудні 2014 року Іван Сікора від імені Фундації «Відкрите суспільство» надав пропозиції щодо типових підходів до розробки індикаторів виконання завдань та заходів державної антикорупційної програми. В рамках кожного із чотирьох результативних показників  (витрат, продукту, ефективності, якості) запропоновані індикатори досягнення поставлених цілей та завдань. 

Директор Фундації «Відкрите суспільство» вважає, що «коректно розроблені індикатори оцінки результативності та ефективності в рамках кожного із заходів антикорупційної програми поряд із громадським моніторингом ії виконання та участю громадськості у запланованих заходах  є ключовими для ії успішності та впливу на зменшення корупції».

Під час національної  експертної дискусії практиків «ЯК ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ У ВПРОВАДЖЕННІ СИСТЕМНИХ АНТИКОРУПЦІЙНИХ РЕФОРМ?», що відбудуться 31 січня (субота) з 11:00 до 15:00 у приміщенні Національної академії наук України (Мала зала, вул. Володимирська, 55) можна буде почути оцінки урядовців, а саме, Міністерства юстиції України щодо стану розробки програми, а  також оцінки Івана Сікори та Руслана Рябошапки, які відповідно представляють Фундацію «Відкрите суспільство» та ПРООН.

Щодо додаткових питань звертатися:  (050) 382 4661, osf55@ukr.net

 

Довідка:

Іван Сікора має багаторічний досвід та власні напрацювання в сфері розробки антикорупційного законодавства, моніторингу виконання та оцінки впливу попередньої державної антикорупційної програми та антикорупційних програм, що приймалися на рівні областей та міст України (зокрема, на прикладі м. Києва, м. Чернігова та Чернігівської області),  надання пропозицій щодо розробки антикорупційних програм для м. Києва та Київської області. 

Зараз Фундації «Відкрите суспільство» від імені Реанімаційного пакету реформ – Київ розробляє нову антикорупційну програму для київської міської влади. На думку експертів Фундації «Відкрите суспільство» та Реанімаційного пакету реформ млрд грн витрачаю лише бюджет Києва від корупційних практик та схем, які досі не поламані новою київською міською владою.

* * *

Більше про бюджет Києва та корупцію у столиці України:

Публічне звернення до міського голови В.Кличка

Стаття  Удар по корупції в Києві: обіцянки та реальність «Дзеркало тижня. Україна» №47, 12,12.2014

Стаття "Де знайти кошти для наповнення бюджету Києва?«Українська правда. Київ» 14.01.2015

Стаття "Реальна боротьба із корупцією в Києві має початися із незаконних будівництв" Коментар Директора Фундації "Відкрите суспільство" веб-стайту "НІ КОРУПЦІЇ"

 

Бюджет-2014: системні ризики вартістю понад 188 млрд грн.