Фундація. Наші новини.

Новий проект громадського моніторингу виділення фондів для виборчих округів

середа, 10 лютого 2016 250
12 лютого у прем’єр готель «Русь» під час семінару-тренінгу «Модельний округ» в рамках презентація діяльності та можливостей співпраці партнерів Програми РАДА директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентує новий проект «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект здійснюється Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

12 лютого у прем’єр готель «Русь» під час семінару-тренінгу «Модельний округ» в рамках презентація діяльності та можливостей  співпраці партнерів Програми РАДА директор Фундації «Відкрите суспільство»  Іван Сікора презентує новий проект «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект здійснюється Фундацією «Відкрите суспільство»  в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Метою проекту є підвищення доброчесності, прозорості та підзвітності депутатів парламенту перед виборцями щодо інформування про лобіювання ними виділення коштів для їх виборчих округів.

В рамках проекту експерти Фундації «Відкрите суспільство» розроблять та апробують інструментарій для здійснення моніторингу та оцінювання практики лобіювання депутатами парламенту виділення коштів для їх виборчих округів та інформування виборців. Серед завдань проекту є підвищення обізнаності депутатів парламенту щодо кращих доброчесних практик підзвітності та інформування виборців про виділення ними коштів  для їх виборчих округів.

Фундація «Відкрите суспільство» більше 13 років здійснює аналіз роботи Верховної Ради України, аналізує законодавчі ініціативи парламентарів з точки зору виконання їх передвиборчих обіцянок, здійснює експертизу законопроектів на відповідність нормам та стандартам права ЄС в рамках Парламентської експертної групи.