Фундація. Наші новини.

Експерти Фундації "Відкрите суспільство" та депутати Київради намагалися вирішити питання скандальних забудов Києва

середа, 04 лютого 2015 271
3 лютого 2015 року відбулося засідання земельної комісії Київради за участі громадських експертів та актвістів Києва.

На сайті "НІ КОРУПЦІЇ" опублікуковано перебіг засідання та коментарі громадських експертів.

2

Тут, як завжди, розглядали важливі земельні питання, в яких дуже часто помітними бувають корупційні складові.

сікора

Перед початком засідання комісії директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора зазначив, що мільярди втрачає бюджет Києва від корупції у земельній та містобудівній сферах, від незаконних землевідвень та забудов. «Від неправомірних рішень міськради програють як місцеві жителі, так і інвестори-забудовники. Виграють переважно посадові особи та депутати, які не хочуть чи не можуть розібратися у суті проголосованих рішень та посадові особи які закривають очі на порушення чинного законодавства або його довільне трактування», – розповів експерт.

Фундація «Відкрите суспільство» вже тривалий час здійснює громадський моніторинг земельних махінацій та корупційних практик в сфері землевідведення та незаконних будівництв в м. Києві та прагне разом із партнерами та відомим в Києві експертом в сфері містобудування Віктором Глебою знайти вирішення проблем із незаконними забудовами за участі громади, інвесторів-забудовників та місцевої влади, то напередодні через соціальні мережі Фундації закликала киян взяти участь у цьому резонансному засіданні земельної комісії.

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Громадська варта Києва: здійснення громадського контролю за розробкою та реалізацією антикорупційної політики у місті Києві», що реалізується Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»