Аналітика, парламент

Сторінка 3

12.03.2015 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Реформа децентралізації дає можливість зростання доходів місцевих бюджетів у 2-3 рази. Для бюджету Харкова це означає зростання доходів на 3-6 млрд грн. Для реалізації таких прогнозів необхідним є не лише політична воля на місцевому рівні, але й виконання взятих зобов’язань політичними силами, які підписала Коаліційну угоду. Що потрібно аби реформа децентралізації була успішною в Харкові?
05.03.2015 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Президент Фундації Леся Шевченко в блозі "Новое время" прокоментувала проміжний етап роботи парламентськоъ коаліції.
28.02.2015 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали.
Таблиця відображує законодавчу активність кожної з фракцій коаліційної більшості в парламенті 8 скликання в період перших 100 днів з 27 листопада 2014 року до 21 лютого 2015 року
10.02.2015 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Депутатська недоторканність давно перетворилася на червону ганчірку, якою політики усіх мастей махають перед виборцем, прикриваючи системні проблеми в державі. 15 років тема скасування депутатського імунітету спливає на поверхню акурат одночасно з провалами в економіці та державній політиці. Сьогодні нова влада повертається до старих і перевірених засобів відвернення уваги суспільства.
28.01.2015 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Офіційне оголошення війни - надто великий ризик для України, занадто багато залежить від оперативності реагування світової спільноти, та й дипломатичні втрати неминучі. У підсумку парламент лише формально закріпив існуючий розкол свідомості в голові українців - ми воюємо і не воюємо одночасно. Країна стала котом Шредінгера, який і живий, і мертвий паралельно, - проводить реформи, збільшує інвестпривабливість і покращує умови для бізнесу, а також ховає полеглих героїв. У підсумку: політсили, що пройшли в парламент, обіцяли покласти край війні в Донбасі і знайти їй мирне вирішення. Через пару місяців після обрання і довгих дебатів нардепи переклали цю відповідальність на світове співтовариство - нехай всі визнають Росію поганим хлопцем, а там, дивись, вона і загнеться під санкціями.
24.01.2015 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Базовий для будівництва та розвитку територій Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" може повторити долю Конституції США — "тіло" закону виявиться меншим, ніж поправки до нього. Новий склад парламенту почав активно лобіювати внесення поправок до базового містобудівного закону задля продовження практики земельних махінацій або, як його ще називають, "дерибану" земельних ділянок без затвердженої містобудівної документації, узаконення незаконних і самовільних будівництв.
24.12.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
За тиждень до нового, 2015 року український парламент скасував одне з найгучніших рішень епохи президентства Віктора Януковича - позаблоковість України. Незважаючи на народне схвалення, його актуальність на тлі затяжного конфлікту з Москвою виглядає сумнівною
19.12.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
92,5% скорочень, які заплановані програмою Кабміну з метою бюджетної економії, погіршать життя простих українців, тоді як решту 7,5% практично не торкнуться достатку можновладців і найбільш забезпечених українців.
19.12.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Олександр Бабанін
З аналізу документу вимальовується висновок, що багаті не поспішають поділитися з бідними. За попередніми підрахунками тягар зменшення видатків держбюджету розподілятиметься нерівномірно в пропорції 25 : 2 : 0,008, тобто 92,5% загального затягування пасків випаде на долю основної маси населення, 7,5% становитиме частка чиновників і лише кілька сотих відсотка становитимуть втрати олігархів
16.12.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали. Євген Ревтюк, Леся Шевченко…
Експерти Фундації "Відкрите суспільство" порівняли основні положення коаліційної угоди та програми діяльності Кабінету міністрів.
16.12.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали. Євген Ревтюк
Експерти Фундації «Відкрите суспільство» проаналізували наскільки відповідально вітчизняний політикум поставився до складання своєрідного плану координації своїх дій у майбутньому парламенті.
16.12.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Половина обіцянок нових нардепів пішла в туман в ході кулуарних переговорів про більшість, половина - "загубилася" при складанні програми Кабміну
15.12.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Євген Ревтюк, Леся Шевченко
Коаліційна угода виявилася на порядок якіснішою, аніж програми політичних партій, що утворили коаліцію. Водночас 50% обіцянок коаліціантів не знайшли відображення в документі.
04.12.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Новообрані депутати поки не зробили кроки в бік потрібної законотворчості. Само собою, сподіватися на краще ніколи не пізно. Проте, як казав китайський мудрець, шлях у тисячу лі починається з першого кроку. І, схоже, багато політсил зробили цей крок не в той бік.