Аналітика, парламент

Сторінка 8

21.03.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Олександр Баба…
В газеті «Дзеркало тижня» №10, опублікована стаття Івана Сікори та Олександра Бабаніна "Піррова перемога Росії в Криму". Яка реальна вартість "придбання" Криму для Росії, що може втратити та скільки може заробити Україна від переходу на світові ціни у відносинах з "островом Крим", що попливе у кільватері РФ?
06.03.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
В газеті «Дзеркало тижня» №8, опублікована стаття Івана Сікори та Дениса Чернікова «Бюджетний кодекс України: фінансова "конституція" чи вінегрет забаганок? (Частина 2) ...
01.03.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Україна стала ареною вирішення цивілізаційного конфлікту між Заходом і Росією. Цей конфлікт мав різні форми прояву, але у фазу загострення, переріс у зв’язку із результатами української революції. Саме 4 роки треба було українцям, щоб остаточно зрозуміти та втрати ілюзії щодо перспектив «покращення» від Януковича-Азарова. 90 днів вистачило українцям, щоб закрити двері перед цивілізаційним вибором який називається олігархічно-рентна політика та економіка.
01.03.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
Фактичною метою української революції було забезпечення можливостей для демонтажу рентної олігархічної економіки та політики шляхом здійснення реального «євроремонту» - впровадження ліберальних принципів, публічності та громадського контролю. Суспільство очікує від нової влади: best value formoney — найкращий результат за менші гроші. На думку авторів статті, результат може бути досягнутий — у разі дієвого впровадження ліберальних принципів і подолання олігархічно-рентної економіки, що призвела до сумного кінця режим Януковича.
28.02.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Сім днів лютого позначилися на кількісному складі фракції Партії регіонів. Протягом цих днів з лав фракції вийшло 83 народних депутата. Всього разом з трьома першими втратами в грудні 2013 року (Д.Жванія, І.Богословська та В.Мельниченка) фракція втратила 86 штиків. Тепер фракція налічує 122 народних депутата.
28.02.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Популістський закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики» було скасовано рішенням ВРУ а потім в той же день заветовано в.о.Президента. Грошей на його виконання в бюджеті немає, однак не це стало причиною його перегляду. На хвилі революційної політичної доцільності та з порушенням чинного регламенту «Свобода» могла б звітувати, що таки виконала одне із своїх передвиборчих зобов’язань.
22.02.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
Проект Закону про відновлення дії окремих положень Конституції України НЕ підписано Президентом. Президент покинув Київ.
17.02.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
В «Дзеркала тижня» від 14.02.2014 року опублікована стаття Фундації «Відкрите суспільство» стосовно бюджету України. Стаття під назвою "Бюджетний кодекс України: фінансова конституція чи вінегрет забаганок?" розкриває процеси неефективної бюджетної політики в стінах парламенту та пояснює чому Бюджетний кодекс постійно хочуть змінити?
31.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
31.01.2014 року в газеті «Дзеркало тижня» опублікована стаття «Голий король-2», в якій проаналізовані обіцянки парламентських партій щодо збільшення фінансової самодостатності регіонів і зменшення їх залежності від державного бюджету.
31.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Із завершенням першого року парламентської каденції Фундація “Відкрите суспільство” підбиває проміжні підсумки виконання партіями і депутатами, обраними в мажоритарних округах, передвиборчих обіцянок у Верховній Раді України VІI скликання.
31.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
"Від того, наскільки монолітною буде сила Дніпропетровщини в парламенті, залежить, в тому числі, ефективність розвитку регіону. Потрібно вміти відставити в сторону політичні амбіції і стати в єдиний лад тих, хто бажає процвітання рідному регіону", - говорив губернатор Дмитро Колєсніков. Чи справдилися його сподівання?
30.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники.
Досліджуваний період охоплює діяльність народних депутатів України VІI скликання, обраних по одномандатним виборчим округам міста Чернігова від початку роботи парламенту, з 12 грудня 2012 року - до 11 грудня 2013 року (із включенням деяких законопроектів до 21.12.2013).
24.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Із завершенням першого року парламентської каденції Фундація “Відкрите суспільство” підбиває проміжні підсумки виконання партіями і депутатами, обраними в мажоритарних округах, передвиборчих обіцянок у Верховній Раді України VІI скликання.
21.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Донецькі мажоритарники показали низьку ефективність виконання передвиборчих зобов’язань, наданих виборцям свого округу на виборах 2012 року
17.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
16 січня 2014 р. Віктор Янукович і його депутати в Верховній Раді перекреслили права та свободи мільйонів українців.