Архів новин Фундації

Сторінка 3

26.10.2016 Наші новини
На основі результатів дослідження бюджетів 17 міст України експерти Фундації «Відкрите суспільство» ініціюють зміни до законодавства для підвищення прозорості бюджетного процесу та попередження практики «ручного» перерозподілу місцевих фінансів.
20.10.2016 Наші новини
Фундації “Відкрите суспільство” на Форумі «Громадянське суспільство та публічні фінанси» презентувала методологію Індексу прозорості-участі-доброчесності (ПУД), що була апробована в рамках партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» та дає змогу громадянам ефективно контролювати місцеву соціально-економічну та бюджету політику на всіх стадіях бюджетного процесу.
28.09.2016 Наші новини
Вийшов перший номер вісника проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» під назвою «Лобізм без корупції?». Про те як завадити перетворенню демократії на роздачу “діжок із салом», 5 кроків на шляху до публічного та доброчесного лобіювання народними депутатами інтересів виборців та приклади «суспільних порядків денних» для виборчих округів.
15.09.2016 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» представила методику, яка дозволить громадянському суспільству контролювати, чи ефективно депутати використовують власні повноваження для вирішення проблем виборчих округів, чи депутати знаходять будь-які кошти з державних фондів для округу, орієнтуючись лише на власний політичний інтерес та лояльність виборців. Методика, що вже пройшла апробацію у декількох виборчих округах, пропонує 5 простих кроків, починаючи з того, що громадськість сама формує порядок денний та визначає найбільш пріоритетні проблеми, які повинен вирішити депутат від виборчого округу.
14.09.2016 Наші новини
Завтра, 15 вересня, об 11.00 в агенстві Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: "Як зменшити практику підкупу виборців народними депутатами за рахунок «діжок із салом» з державного бюджету?"
17.08.2016 Наші новини
Інструменти громадського контролю за діяльністю народних депутатів опановували представники громад Броварів, Березані, Великої Димерки та Калинівки. Продовжуємо уточнювати зміст ТОП-10 проблем виборчого округу №97 та розпочинаємо системну роботу в рамках громадського партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції»
17.08.2016 Наші новини
Інструменти громадського контролю за діяльністю народних депутатів опановували представники громад Чорткова та Заліщиків. Продовжуємо уточнювати зміст ТОП-10 проблем виборчого округу №167 та розпочинаємо системну роботу в рамках громадського партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції»
11.08.2016 Наші новини
Інструменти громадського контролю за діяльністю народних депутатів опановували представники громад Володимир-Волинська, Нововолинська, Любомля та Іваничів. Продовжуємо уточнювати зміст ТОП-10 проблем виборчого округу №19 та розпочинаємо системну роботу в рамках громадського партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції»
10.08.2016 Наші новини
МЕМОРАНДУМ про створення партнерства «Порядок денний народних депутатів України без ризиків політичної корупції» є засобом для інституалізації співпраці різних груп активістів, громадських організацій, що відстоюють права та інтереси громадян у різних сферах суспільного життя. Приєднання до МЕМОРАНДУМУ є свідченням готовності громадян до системного та постійного громадського контролю за діяльністю народного депутата, який або обраний в одномандатному виборчому окрузі, або закріплений фракцією за певною областю до складу якої входять різні виборчі округу.
05.08.2016 Наші новини
Вперше в Україні проведена комплексна оцінка місцевої соціально-економічної та бюджетної політики за критеріями Індексу прозорості-участі-доброчесності (ПУД), який свідчить про незадовільний стан за більшістю з показників. Про це йшлося на прес-конференції у Києві, під час якої були представлені результати експертного дослідження місцевої бюджетної політики. Дослідження тривало рік, в рамках партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», яке об’єднує 40 громадських організацій та журналістів.
06.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 21-22 червня в м. Хуст. Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
06.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 23-24 червня в м.Чортків.

  Актуальні новини